Sporcular! Şu basit barbell & squat rack alınır mı?

www.amazon.deänder/dp/B00FYOC6ZE/ref=sr_1_25?s=sports&ie=UTF8&qid=1518213191&sr=1-25&keywords=rack&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A2019341031

link cortluyor, şu goo.gl

basit bir şey gibi ama 340tl'ye gelicek yaklaşık. Evde kullanmak için böyle bir şeye ihtiyacım var, TR'de bulamadım. bu fiyat çok git bi yerde yaptır mı dersiniz yoksa alınır mı? pek ağır çalışmıyorum ama illa gerekecek böyle birşey.

angelus gelir en dogrusunu soyler ama alinmaz. bana hic saglam gorunmedi. bir de cok ucuz. sen kac kg ile squat cekeceksin ? maksimum 75 kg 80 kg sonrasi ben cesaret edemem buna plate takmaya.

  • charlotte blanc  (10.02.18 01:28:56)
ev tipi rack'e alışık değilim ama bana güven vermedi görüntüsü. zaten rack dediğin ucuz bir şey olsa tüm spor salonlarında olurdu ya neyse..

bence paraya kıy daha iyi bir şey al alacaksan, ha ben ağır kaldırmayacağım diyorsan da, rack'e ihtiyacın yoktur demektir sanki.
  • treamorg  (10.02.18 01:34:10)
aslında çok ağır kaldır(a)mayacağım sanırım, öyle büyük ağırlıkların altına girecek bi yapıya ulaşacağımı sanmıyorum, çok yeniyim. o halde gerek yok o zaman belki de.

  • sheeper  (10.02.18 01:47:37)
Ev tipi rack'lerde stabilite sorunu oluyor, yani ağırlığı çekse bile barbelli koyarken-alırken aşırı dengesiz oluyor, o da bi güvensizlik yaratıyor haliyle performansın düşürüyor. İlla alacaksan ayakları birbirine sabitlenmiş olanlardan al onlar bir nebze daha iyi ya da bütçen varsa cage bak. Hiçbir şey bulamazsan Decathlon'un şu ürününe bak. Ben bunu mağzasında görmüştüm, yere ekstra bir şekilde sabitlemedilerse baya stabil duruyor, ben alıcı gözle bakmadığım için çok incelemedim ama sen alacaksan mağazasına gidip bi incele.

www.decathlon.com.tr
  • angelus  (10.02.18 10:39:04)
Teşekkürler, gidip bi inceleyeyim.

  • sheeper  (10.02.18 12:49:25)