buraya atılan kadınlara düşük puan verenler[resimli anket]

bugün için demiyorum genel olarak diyorum. başka yerde ya da dışarda oylansa çok net 9 üzeri alacak kadınlara burada sürekli 4/10, 1, 3 falan denildiğini görüyorum. tamam güzellik görecelidir ama bazı puanlar da yok artık dedirtiyor. buraya sizin 10/10 olarak gördüğünüz kadınları atabilir misiniz?

not: sadece resimli sorulara 6/10 ve aşağısı puan verenler atsın lütfen.

not2: nereden bilecek ben de atayım diye araya kaynamak isteyeceksin ama lütfen bu anketi bozma rica ediyorum. zor beğenenlerin en mükemmelini merak ediyorum sadece.

edit: kadınların isimlerini de alalım lütfen :)

Elizabeth Hurley

i.warosu.org
  • dissendium  (09.02.18 22:26:48 ~ 22:30:42)
isimleri de yazarsanız çok iyi olur. google görsellerde arattırmakla uğraşmamış oluruz.

  • oddyseus  (09.02.18 22:28:16 ~ 22:28:48)
mermize, çok sık karşılaşınca bu durumla ben mi çok kolay beğeniyorum diye kendimden şüphe ettim. bakalım zor beğenenlerin 10larını görelim :)

  • oddyseus  (09.02.18 22:36:20)
helena christensen, naomi campbell, grace kelly, betty page, rita hayworth. çok güzel bir kadının albenisi olmayabilir, erkekte de var o durum. vincent cassel çirkin ama daş gibi herif mesela. karizma, duruş veya ne denirse.

  • nice tnetennba  (09.02.18 22:36:37)
cdn-img.instyle.com

10 , başka beğendiğim bi kadın yok ,jessie j sadece güzellik falan değil yetenek konusunda da çok etkiliyor beni.
  • Photographer  (09.02.18 22:38:30 ~ 22:39:55)
Alessandra Ambrosio!!
Megan fox news.tfw2005.com boyle bir sey cikti da 10 vermedik mi?
Katy pery (su anki degil, eski hali)
Adriana lima soylemezsek ayip olur.
Asli Enver

Aklima gelenler bunlar. Gerci duyurudan da 10 dedigim olmustur 1-2 tane. Erkekler les ama :D
  • stavro  (09.02.18 22:46:08 ~ 22:46:44)
ruth wilson

celebmafia.com

jennifer connelly

playtusu.com

yaşlı sevmiyorum. aklıma bunlar geldi ilk.
  • thomson'un uzumlu keki  (09.02.18 22:51:13)
Hiç 10/10 listesi düşünmemiştim ama ilk aklıma gelenler bunlar:

gwyneth paltrow: gençliği,
monica bellucci: gençliği,
olivia wilde: bu kendini diğerlerinden erken saldı

Tam ortalama bir insanım. (karakterli hatlara sahip kadınları beğeniyorum)

Uzun vadede karakter daha önemli benim için. Biriyle tanışmamın 10. dakikasından itibaren karakteriyle de yargılamaya başlıyorum. Sonrasında da yüzü ne kadar güzel de olsa karakteri beni itiyorsa yapacak bir şey yok.
  • idexo  (09.02.18 23:03:07 ~ 23:08:24)
Charlize Theron

  • harvey  (09.02.18 23:18:13)
Burda kimse kimseyi beğenmez kural budur. İfşaları görmesek herkesi bir şey sanacağız, özgüven tavan.

instagram.com

Esmerin güzeli çok güzel oluyor bence. Bu kadın da shay mithcell.
  • cabiday  (09.02.18 23:46:54)
barbara herhalde barbara manken olan
78.media.tumblr.com

yanına yaklaşıp sizin kadar güzel olmak yasaklanmalı demek istiyorum.
  • high hopes of the sozluk  (10.02.18 00:35:15)
Astrid Berges Frisbey (10/10)
i.hizliresim.com

Sophie Marceau (9/10)
i.hizliresim.com

Marion Cottilard (9/10)
i.hizliresim.com

Romola Garai (8/10)
i.hizliresim.com

Winona Ryder (Bram Stoker’s Dracula’daki hali) (8/10)
i.hizliresim.com

Eva Green (8/10)
i.hizliresim.com

Bunlar dışında Kaya Scodelario’yu da severim ama onun resimlerini atmaya üşendim şimdi.
  • i m cool with that  (10.02.18 00:39:53)
Sophie Marceau'ya da 10 verilmediğini gördüm ya artık gözüm açık gitmez.Ben de yorumumu yapayım.Bence burada bariz çok güzel kadınlara düşük puan verilerek ego tatmini yapılıyor.

  • turkuaz  (10.02.18 14:33:32)
marion cotillard
i.radikal.com.tr

Léa Seydoux
pbs.twimg.com

Inbar Lavi
pbs.twimg.com

nicole kidman
pbs.twimg.com

funda eryiğit
www.magazinhaberleri.com
  • brakgn  (10.02.18 18:54:31 ~ 11.02.18 01:26:01)