Hayat kalitenizi arttıran metalar

Kullandiginiz sure boyunca hayat kalitenizi arttirdigini dusundugunuz esya veya app'ler neler?

Eve hava temizleme makinesi aldım. Çok memnunum.

  • auroraaurora  (06.02.18 15:14:48)
Navigasyon.

  • nickini degistiren yazar  (06.02.18 15:18:39)
AB oturma izni karti.

  • bos gezenin bos ustasi  (06.02.18 15:19:08)
Araba cok net.

  • mor oje  (06.02.18 15:21:52)
@aurora

çok farkı oluyor mu? nası bişey?
  • titiraprap  (06.02.18 15:26:07)
bisiklet

  • lazpalle  (06.02.18 15:39:10)
@titiraprap

Ciddi fark var. Balkonum yok, kışın cam açamıyorum ve sigara içiyorum. Dakikalar içinde ne koku bırakıyor ne de duman. Elektrik tüketimi de çok az.
Reklam gibi oldu. :)
Şundan aldım ben:
www.oreckturkey.com
  • auroraaurora  (06.02.18 15:39:40)
kesinlikle şu 8 liralık şey.
www.decathlon.com.tr
tüm kış bebeksi yüzümü üşümekten kurtardığı için minnettarım <3
  • Bruce  (06.02.18 15:39:41)
e cigara

  • tukenmez adam  (06.02.18 15:49:59)
urbeats kulaklık
Samsung power bank
Eastpak sırt çantası
Giysi organizasyonuna yarayan kutular, pantolon askıları
  • femme vitale  (06.02.18 16:07:11)
Ses sistemime bağlı bluetooth alıcı. Stanley termosum ve aeropressim.

  • solenkol  (06.02.18 16:37:28)
bisiklet
sony'nin fitness/havuz kulaklığı
ev sinema sistemi
digiturk spor paketi
türk kahvesi, mısır patlatma, yumurta haşlama,french press makineleri
araba
  • yazar yazmaz yazan yazar  (06.02.18 16:41:48)
+ Derin dondurucu - evet hayat kalitemi artırdı. Vaktim varken sebzeyi temizleyip porsiyonlayıp derin dondurucuya koyuyorum. Hafta içi akşamları yarım saatle 3 çeşit yemek.
+ Kettle
+ çamaşır kurutucu

Çalışan anneyim, vaktim yok
  • SiyamkedisiZorro  (06.02.18 16:42:33)
hario v60 - değişik değişik kahve alıyorum, starbuck kahvelerinin tadının ne kadar dandik olduğunu anladım.

  • contavolta  (06.02.18 16:44:24)
kaz tüyü mont. geçtiğimiz 2 yıl -35 derecede mücadele verince en iyi yatırımlarımdan biri bu oldu.
uyku tulumu. Beklenmedik bir alanda kullanıyorum, işimi fazlasıyla görüyor.
Bulaşık makinası.
  • fallopian  (06.02.18 17:02:41)
Yaşadığım yerde toplu taşıma yok. Hatta birçok yerde yolda kaldırım da yok. Arabasız yumurta almaya bile gidilemiyor, çünkü marketler hep yerleşim merkezi dışı. O yüzden araba olmasa ne işe gidebilirim, ne eve yiyecek girebilir.

Yeni taşındığım ve bazen alakasız işler için alakasız yerlere gitmeye çalıştığımdan navigasyon.

Saklama kapları ile işe yemek götürüyorum. Power bank de bayağı cankurtaran.

Alarmy app’i. Sabah kalkmakta zorlanıyorum. 5 tane zor Matematik sorusu çözünce kalkabiliyorum bazen.
Shazam’e de çok duacıyım. Kaç senedir beynimi kurcalayan şarkıları buldum.
  • aychovsky  (06.02.18 18:14:09 ~ 19:54:48)
Kesinlikle akilli telefon: Radyo, mp3 calar görevi görüyor, ajandasini, takvimini plan yapmak icin kullanabiliyorsun, mesajlasip, görüntülü konusma yapiyorsun, hic bilmedigim sehirlere cat diye seyahat plani yapabiliyorum, cunku navigasyon var. Kesinlikle kaybolmam. Gezmek istedigim yerleri Google maps'te isaretler fiti fiti gezebilirim. Bankacilik hizmetlerini aninda yapabiliyorsun. Yaninda extra kamera tasimana bile gerek olmuyor. Kesinlikle yüzyilin icadi.

Ikincisi macbook. Cok hizli, cok hafif. Film izlemek hic bu kadar keyifli olmamisti.
  • chitosan  (06.02.18 19:26:14)
klima.. yazın geceleri uyuma, gündüzleri rahat oturma keyfi.

  • nuisance  (06.02.18 19:47:23)
Kitap ve elektronik eşyalar. Evet evet kitap :)

  • simderun  (06.02.18 19:49:06)
mobiett
yemeksepeti
google maps
poşet yeşil çay
termos
11 inc pc (heryere rahatça taşınıyor)
ekşi duyuru
sinemia kart
enpara kart
  • powerpufgirl  (06.02.18 19:51:28)
kulak tıkacı.

  • alperz  (06.02.18 19:51:44)