Danla Bilic başlığına olumsuz entry girdim hesabım uçuruldu

Bu sözlük yönetimi ne kadar aptal, sizce de öyle değil mi?

Akşamki danla gömme etkinliği bunlara iyi girmiş olmalı, muhtemelen ağlayarak kaçmıştır ofisten. Sizin de hesabınız silindi mi?

tam olarak ne yazmıştın?

  • La Femme D'argent  (06.02.18 10:29:39)
Olumsuz derken ne?

Sozlukte “olumsuz” entryler duruyor hala. Olumsuzdan daha fazla yazmis olmalisiniz :)
  • fakyoras  (06.02.18 10:35:43)
Entry şuydu:

tüm bu yaşadıklarımız bir şaka mı lan?

danla biliç diye biri var ve kayda değer hiçbir vasfı olmayan bir kadın bu. buna rağmen milyonlarca insan kendisine "rağbet" gösteriyor ve sebebini bu milyonlarca insanın biri bile bilmiyor.

yarın da sözlüğe geliyormuş. hasiktir lan cidden hasiktir.

danla'ya onu tanımayan biri ne sorabilir lan? gerçekten ben mi bir şeyleri kaçırdım? bu kadına ne hakkında soru soralım? uzmanlık alanı nedir?

internetin anasını s**eyim.
  • işimdeyim gücümdeyim  (06.02.18 10:54:09)
hesap uçurulma gerekçesi olarak ne yazıyor?

  • elorelia  (06.02.18 10:59:40)
yazdığın gibiyse eğer yazık olmuş. sözlüğü boşver zaten başka bi mecra arıyorum ben de. bana katıl.

  • La Femme D'argent  (06.02.18 11:03:30)
@eloria

05.02.2018 22:40 [uçur] format & gg
  • işimdeyim gücümdeyim  (06.02.18 11:03:30)
formata uygun değil demek ki, tanım kasmak gerekiyor.

  • elorelia  (06.02.18 11:08:42)
@elorelia

sözlükte son 24 saat içinde 50.000 entry girildiyse zaten 49.900'ü formata uygun değil. bu işin bahanesi. biliç olayına bozuldular acısını çıkartıyorlar kendilerince.
  • işimdeyim gücümdeyim  (06.02.18 11:10:41)
açtığın bu duyurudan esinlenerek yazıldı: eksisozluk.com

  • idexo  (06.02.18 11:15:42)
sesli güldüm.
danla'dan nefret ediyorum ama sosyal medyada yükselen akımı ve yeni dünyaya gerici yaklaşmanız yüzünden sizden daha da nefret ediyorum.

  • patronaj  (06.02.18 11:17:49)
Danla gibi bir figür mü daha itici, onların hater'ları mı?

Kesinlikle ikincisi..
sevmiyorsan izleme, okuma..
Ben sevmiyorum, ama sözlüğe gelmiş, gitmiş, banane ilgilenmiyorum.

Sözlüğe geliyorsa o başlığa girme,
Sevmelerini sevmiyorsan, sevenleri engelle. Çok saçma ya.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (06.02.18 11:29:30)
Çığrından çıkmış iyice. Entrylerimin %90'ını silmiştim, 131 tane var şu an. Yazmıyorum takip de etmiyorum. Alternatiflere yönelmek gerek artık sanırım.

şimdi bakınca fark ettim; benim de bir entry'e gg demişler.

entry şuydu:

başlık: emrah karaduman

"pluton şarkısı bayağı stream of consciousness.

hani, esinlenme falan değil, bayağı şarkıyı almış koymuş.

yukarıda ispanyolca anonim bir eserden aldım dediği yazılmış ama öyle bir şey bulamadım ben. değişik...

en azından stream of consciousness cover falan yazsaymış, öyle olmuş çünkü.

edit: emrah karaduman'ın şarkısı pluton (0:14) www.youtube.com

dream theater - stream of consciousness (3:04) www.youtube.com "
  • rahip janick  (06.02.18 11:39:43 ~ 11:40:38)
benim 3 hesabımı bi gecede uçurdular, olay şöyle oldu.

netflix'in imwaldo muhabbetinde, hoş karşılamadığımı yazdım, aa bi baktım hesap gitmiş

ikinci hesaba girdim, yine aynısını yazdım, ikinci de gitti

üçüncü hesaptan da girdim, üçüncüsü de gitti.

herhangi argo, format sorunu yoktu,

2000li yıllardan beri sözlükteyim.

üzülmedim şahsen, iyi oldu, bunun böyle olması gerekiyordu. artık çok kötü olmuştu sözlük. pişman da değilim, üzgün de değilim, yeni hesap bile açmadım.

ayrıca olumsuz entryler duruyor diyorsunuz ya, dün gece okudum, dün gece hala entry giriyolardı, her girilen entry bi süre sonra kayboldu gitti, emin olun o yazarlar da uçuruldu.

netflix olayına geri döneyim, gece saat üç, bir başladı entryler hızlanmaya, 100 200 300 500 gidiyor, çatır çatır entry giriliyor, uçurulduktan sonra takip etttim sabaha kadar, en az 700 800 yazar uçurdular o gece
  • Photographer  (06.02.18 11:40:51 ~ 11:45:00)
@Photographer

evet anlatmak istediğim bu. özellikle kendileriyle ilgili konularda bekçilik yapıyorlar. danla'yı sözlüğe çağırdıkları için danla ile ilgili başlıklarda açık arıyorlar.

imwaldo'dan para kazandıkları için onunla ilgili başlıklarda açık arıyorlar.
  • işimdeyim gücümdeyim  (06.02.18 11:43:41)
uçurulma gerekçelerimin üçü de farklıydı, formata aykırılık diyor, tanım tamam herşey tamam kaldı ki format diye bişey yok.

argo diyor, tek bir kötü söz yok.

formatı anlayamamak diyor, olm 2000 den beri buradayım ben hiç uçurulmadım.

bu bize şunu gösteriyor, netflix reklam parasını sağlam vermiş.

2 danla bilic de sağlam para vererek oraya çıkabilmiş.

bu kadar koladıklarına göre

3 fakbadi aramıyorsan eğer, sözlük günümüzde çok gereksiz.

biz son değiliz, ilk de değiliz, dalga dalga ne yazarlar sildi gitti hesaplarını bu taaa 2004lere dayanır.

kaldı ki bir sürü entry okudum danla bilic'in sözlükçülere o.ç. dediğine dair.
  • Photographer  (06.02.18 11:45:58 ~ 11:48:19)
sozlugun ne kadar kokusmus bir yer oldugunu anlamaniz icin daha ne olmasi gerekiyor?

hadi @işimdeyim gücümdeyim hakaret etmis olsun ondan ucurulmus diyelim. @rahip janick'in entry'si gg ise emrah karaduman'in yaptigi ggggg falan herhalde :)
  • neumann  (06.02.18 11:47:10)
ben de ''bilal'e anlatır gibi anlatmak'ın ingilizcesi'' başlığını açtığım için uçurulmuştum asdgfh

demem o ki; tanrılar kurban istiyor. dana bilic olayı da iamwaldo olayı da farksız.
  • air  (06.02.18 11:55:47)
Sözlük ne için var? Para kazanmak için var.

Bak yukarda arkadaş netflix hakkında olumsuz konuşmuş. Hesabı ucurulmus. Sebebi gayet açık, netflix para veriyor eksi'ye.

İş birliği yaptığınız insan/firmanın hakkında olumsuz konuşulmasını kabul etmez kimse.

Onlara para kaybettirir, çünkü hem sana para veriyoruz hem üyelerinden küfür yiyoruz diye.
  • MaNOfTheYear  (06.02.18 12:56:11)
aramıza hoşgeldin.

  • deadwampir  (06.02.18 13:08:02)