İnstagram yakışıklı erkek profilleri

Önerilere açığım :D
Gay değilim :D
Sadece nasıl giyindiklerini falan incelemek için :D

İyi giyinmiyorlar ki.

  • femme vitale  (05.02.18 17:23:41)
amacın nasıl giyindiklerine bakmaksa
hm man,
pull and bear man
gibi sayfaları takip etmeni öneririm.
mankenli/mankensiz bir çok kombin, farklı tiplere farklı giyim denemeleri falan paylaşılıyor ve çok aktifler.
  • patronaj  (05.02.18 17:25:46)
Onun yerine trendyol, markafoni gibi sitelerde kombinlere bakabilirsin. Ben öyle yapıyorum.

  • femme vitale  (05.02.18 17:28:12)
Bir de şöyle bir şey var. Nette süper görünen kombinler, gömlekler, pantolonlar senin üstünde güzel durmayabilir. Bunun için de mağazalara gidip hangi renk ya da modelin sana uygun olduğunu anlayana kadar kıyafet denemen gerekir. Bana dizde etek yakışmıyor mesela.

  • femme vitale  (05.02.18 17:32:24)
  • eazy  (05.02.18 17:41:06)
Benim favorilerim:
1. Brian Sacawa - @hespokestyle
2. Galla - @iamgalla
3. Phil Cohen - @thepacman82
4. Hugo Philip - @hugophilip
5. Oliver Cheshire - @oliver_cheshire

Ayrıca femme vitale +1. birine çok yakışan bir parça diğerine yakışmayabilir. fiziğe göre giyinmek, neyin yakışacağını bilmek gerek.
  • straight from the heart  (05.02.18 18:39:36 ~ 18:40:09)
Soruya cevap olmayacak herhalde ama zaten güzel kadın ya da yakışıklı erkek çuval giyse taşıyabiliyor. Rihanna mesela. Başkası giyse bok gibi duracak kıyafet veya tarzları çok güzel taşıyor her ne kadar abartılı halleri olsa da. Bence son derece yakışıklı olan bir arkadaşım var. Her giydiği çok güzel geliyor bana. Bir insan silme bezi yapılacak derecede yıpranmış bir tişörtü de yakıştırır mı kendine? O giyiyor ve yakışıyor. Ben en iyi şekilde giyinsem de Hint fakiri gibi oluyorum örneğin. Olay yakışıklı olmakta kısacası.

  • m e b  (05.02.18 18:44:59)
burada atılan profillerden çıkardığım olabildiğince giyinmiyorlar hacım. :) paso vücut gösterme oyunları. demek ki vücut yapacaksın. :(

  • tuzumkuru  (05.02.18 19:39:42)
tipten ziyade fizikle ve ten rengiyle alakalı kıyafetin yakışması.

  • biravekahve  (05.02.18 19:57:56)