Enpara.com kredi kartı vermeme nedeni nedir size göre?

Cuma günü başvuru yaptım 15-20 dk içinde cevap geldi.
Görseldeki sebeplerden ötürü vermediler.

Şimdi benim başka bankalarda kredi kartım, kredi borcum vs yok.
3 yıla yakındır kredi kartı kullanmıyorum, kullandığım zaman da düzenli ödeme yapardım.
Çalışıyorum, iyi de maaşım var hatta maaşım bu bankanın hesabına yatıyor.

Bu cevap neye göre veriliyor?
Bir de şu kredi puanı öğrenme şeyleri güvenilir mi?

edit: görsel eklemeyi unutmuşum, eklendi :)

görsel yok yalnız

  • MiraTaurus  (03.02.18 18:18:54)
findeks.com.tr 'den kredi notunuzu öğrenin. gayet güveni resmi site bu. 10 lira civarı falan olması lazım

edit: 4.50 tl + kdv imiş kredi notunu öğrenme
  • burya  (03.02.18 18:26:55 ~ 18:27:28)
Uzun sure kredi karti kullanmayinca cikmayabilir demisti bana bir bankaci

  • rusyalı kozmonot  (03.02.18 18:28:55)
şöyle düşünün, ne kadar aktif ve düzenli kullanıyorsanız puanınız o kadar iyi oluyor. tabii ödemeleri vaktinde yaptığınız sürece. ama siz üç yıldır kullanmıyorum diyorsunuz, o zaman puanınız da oluşmaz zira puanı oluşturacak kullanım verisi yok.

  • who cares wins  (03.02.18 18:49:38)
"3 yıla yakındır kredi kartı kullanmıyorum" --> sebep bu

  • nrmnm  (03.02.18 18:51:28)
Is bankasi kartim var 5000 lira limiti var oyle cok isim olmuyor ayda 500 600 lira anca oduyorum 60 tl kullanim ucreti kesince basvurdum enparaya 5 dk icinde 4000 lira limitli karti da o onayladi.

Kredi karti kullanimi olmasi lazim not yukseltebilmek icin
  • sarkgarb  (04.02.18 12:31:13)
Enpara'dan kredi kartı reddi alanları anlamıyorum. Ya sizde bir sıkıntı var yada bankada. Başvurduğum anda 15.600 TL limitli kartınız onaylanmıştır cevabı aldım.

  • mayday  (04.02.18 12:42:51)
bana verdiler. ilk limitim de 8400tl idi. sonra ben salaklıkla 2000 yerine 200 yaptım mobil uygulamadan. aramalar, kayıt açmalar falan yaptık yükseltmek için, politikalar vs. sebeplerden olumsuz dönüş oldu. bu arada şirketimiz var ve o şirkete verdiğim kendi adıma kredi kartım var düzenli ödenen başka bankada, kredim var başka bankadan, en paradan 2000liralık düzenli ödenen kredim var, enparada bi arabalık param var. ama 200 lirayı 2000 yapmadılar. işin özeti çok ilginç çalışıyorlar...

  • c1b2k3  (04.02.18 12:54:55)