ifşalar

ifşadaki herkes çok sıradan tiplerken ve türk kadınları popoları kalkık denilerek devamlı eleştirilirken her kadın ifşasının altında erkeklerin sıraya dizilmesi ve boş övgüler yapması bir bana mı itici geliyor?

İtici gelecek kadar ciddiye almamak lazım.
"Gençler eğleniyor"

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (03.02.18 00:27:53)
Mesela bu soylediklerin de itici bir ifşa sayılır. Dalgasına bakıyor herkes.

  • karacigerim vur kadehlere  (03.02.18 00:28:06)
Haklısın.

  • femme vitale  (03.02.18 00:28:50)
ne kadar güzel bir duyuru açmışsınız. bir çay içelim mi?

  • tabudeviren  (03.02.18 00:29:55)
erkeğe de kadına da benzer yorumlar yapılıyor benim gördüğüm. burda defile yok sonuçta, eleştirmen de değiliz, milleti gömmeye gerek yok. maksat muhabbet.

  • mahmut29  (03.02.18 00:30:04)
Bana da itici geliyor. Ciddi ciddi gerçek hayatta hiç dikkat çekmeyecek ya da gerçekten hiç güzel olmayan ne kadar kadın gördüysem şu ifşalarda hepsinin ne kadar güzel olduğu yazılmış bütün yorumlarda.

İticilikten de öte garip geliyor yani bana. Gerçekten beğeniyorlar mı yoksa başka amaçları mı var anlayamıyorum.
  • ms brownstone  (03.02.18 00:30:15)
Hmmm Beyaz ten :)))

  • doxanikee  (03.02.18 00:31:26)
Çok çabuk beğenen ve öven bir kitle var evet. Bunu yapmayınız

  • MaNOfTheYear  (03.02.18 00:31:27)
herkes ekmeğinin peşinde

  • ron dennis  (03.02.18 00:32:09)
ms brownstone +1

  • eazy  (03.02.18 00:33:03)
siz fotoğrafınızı koymuyorsunuz diye, fotoğrafını koyanlar beğeniliyor diye çekememezlik etmeyin. elinizi korkak alıştırmayın, siz de paylaşın :))

  • tabudeviren  (03.02.18 00:35:34)
Instagramda 234 takipçim var. Aynı fotoyu koydum, 20 kişi beğendi altı ayda. Buradaki ifsamin altında 23 yorum var.

  • femme vitale  (03.02.18 00:37:09)
hadi ama kabul edelim, birçok kadının çekici gelmesinin en büyük sebebi şu an online olması. ve birçok erkeğin de çekici gelmesinin en büyük sebebi, gösterecekleri ilginin tatmin etmesi.

  • emfuzi  (03.02.18 00:37:34)
hemcinslerimden utandım kadın ifşalarının yorumlarında.

  • biravekahve  (03.02.18 00:41:45)
@femme vitale

instagram ile burayı karşılaştırmak yanlış. orada isimler varken burada nickler var. ben mesela instagramda neredeyse hiç yorum yapmam.
  • tabudeviren  (03.02.18 00:45:43)
Kadınlar buradaki yorumları ciddiye aliyor mu acaba? Asıl cevaplanması gereken soru bu

  • cok iyi yol  (03.02.18 01:45:46)
üğpoıuy ilgiye aç olsam, övgü alasım gelse yüklerim bir tane, hadi aşırı çirkinim diyelim internet kadın fotoğrafı dolu. kendini tatmin etmek isteyen yine eder. ki burada yapılan her erkek ifşasında erkekler birbirlerini övmüyorlar, gömüyorlar genellikle.

her bir şeye "kadın çekememezliği :') eki eki" diyen samimi kadın rolü kasan kadın samimiyetsizliği apayrı tabii. hepsi dışarıda her gün gördüğümüz kadınlar, neyi çekemeyeceğim?
  • pinkpeony  (03.02.18 14:07:30 ~ 14:10:49)
Birine olumsuz yorum yapmayı, özellikle fiziksel görünüşü üstüne, çok garip buluyorum ben. Yani, biri buraya fotoğraf yüklemişse demek ki bir sebepten dikkat çekmek istemiş anlık da olsa, beğenilmek istemiş. Yoksa kimsenin “ya dur fotoğrafımı koyayım da inşallah kıçıma benziyorsun derler” diyeceğini sanmam akıl sağlığı yerindeyse. O sebeple samimiyetle yapılacak bir övgü varsa, onu söylemekten imtina etmek gereksiz. “Uu göğüslerin süpermiş” gibi sınırı aşacak bir şey değil de, ne bileyim ben de dün birine “aa saçlarınız ne güzelmiş” dedim mesela, çok yakışmış bir modeli vardı zira. O kişi de “teşekkürler” dedi ve konu kapandı bütün iltfatlarda olması gerektği gibi. Bir de üslupla da alakalı herhalde, bazı kişiler ciddiyet olmadan, sadece şaka olarak “ayakkabıyı ne kadara boyuyon kardeş?” diyor komik oluyor, aynı yorumu başkası yapıyor garip oluyor. En anlamadığım gerçekten kastederek ve çekinmeden, “çirkinsin, sıfır” falan gibi kırıcı yorumlar yapmak. İnternetin insana verdiği güç çok korkutucu, o anda karşınızdakinin canını yakabileceğinizi bilince akıl gidiyor resmen.

Hem tacizci durumuna düşmekten hem de “socially awkward” olmaktan kaçınmak için tavsiye edilen bir yaklaşım vardır, “if it feels inappropriate, it probably is.” Bir şey garip geliyorsa muhtemelen öyledir yani, kaçınınız.

Amaan soruya da cevap vermedim, önemli bir şey de söylemedim. Lüzumsuz oldu.
  • sopiro  (03.02.18 14:27:26)