Tartışmaktan Korktuğunuz Bir Konu Var Mı?

O konuya ilişkin görüşünüzün değişmesinden korktuğunuz için tartışmaktan çekindiğiniz bir konu var mı?

Ör: İnançlı birinin inancının zedelenmesinden korktuğu/çekindiği için inancıyla ilgili tartışmalardan kaçınması gibi.

Hayır yok, her konuda başka fikirleri dinlemeyi severim, önyargı oluşturmamaya çalışırım.

  • amelie poulain  (02.02.18 14:12:42)
Tartışmaktan korktuğum bir konu yok. Ama tartışacağım kişinin herhangi bir şekilde bir fikre tahammülü yoksa, dinlemiyorsa, şiddete meyil ediyorsa, tartışmam o kişiyle.

  • windowsguvenlikduvari  (02.02.18 14:19:48 ~ 14:20:07)
Ensest, sadakatsizlik, çok eslilik, fuckbuddylik & ons muessesesi, faşizm...

  • femme vitale  (02.02.18 14:25:17)
tartışmak ilerletici olursa tartışırım ancak din gibi konularda tartışmak çok gereksiz geliyor bana. iki tarafın da birbirini milim ilerletemediği/bi'şey katamadığı konularda tartışmak anlamsız.

  • hosein  (02.02.18 14:25:49)
Sermaye dağılımı, aç insanlar, fakirler, zenginler.

  • femme vitale  (02.02.18 14:27:51)
Korktuğum yok, ama tercih etmediğim var.

  • sopiro  (02.02.18 14:28:34)
Cinsel istismar, taciz, tecavüz, pedofili, hayvanla cinsel iliski.

  • femme vitale  (02.02.18 14:28:52)
ensest
artık kimseyle hiçbir şey tartışmıyorum. gündelik muhabbet dışında cıkmıyorum.

  • blacksky  (02.02.18 14:44:54)
Siyaset. Korkmaktan ziyade mide bulantısı diyeyim. Sonu yok çünkü,insanların bu konudaki dogma düşüncelerini bizli sizli dillerle ifade etmeye çalışması, tam anlamadığı noktaları şablon yalanlarla savunması falan... hızla uzaklaşıyorum böyle anlarda.

  • denef  (02.02.18 14:54:03)
"tatlım, bu ayakkabı, bu kıyafetin altına yakışmış mı" sorusuyla başlayan ya da başlama potansiyeli olan tartışmadır beni korkutan.

  • pangea  (02.02.18 20:44:07)