Bazen kafanız çalışmıyormuş gibi hissediyor musunuz

Bende oluyor. Film izlerken, yazı yazarken vs. Belki de cidden çalışmıyordur ama hiç çalışmayan kafa ile buralara da gelinmez gibi :)

Sizde de oluyor mu? Az su içmekle alakadı var mıdır?

ben bunu hep hissediyorum. sanirim gerizekaliyim.

  • neumann  (01.02.18 07:40:17)
Az su içmekle alakası var mıdır bilmiyorum ama 30+ zamanlarımdan itibaren biri bir şey anlatırken neredeyse hiç anlamıyorum. İlla ki kendim oturup çalıştığımda, konu hakkında yazılar, makaleler okuduğumda anlıyorum içeriği. Hep salak salak konfirmasyon soruları sorma ihtiyacı hissediyorum diyalog ile verilen bilgilerde. Halbuki genel olarak bayağı kafası çalışan bir insanım.

  • sopiro  (01.02.18 08:32:22)
Hissediyorum. Duyduğumu, okuduğumu, gördüğümü falan algılayamıyorum. Aklım başka yerde olduğunda, yorgun, depresif hissettiğimde vs odaklanamıyorum, buna bağlıyorum durumu.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (01.02.18 09:54:35)
iki saattir 30 hafta kaç ay eder hesaplamaya çalışıyorum hesaplayamadım sanırım gerizekalıyım.

  • suicides underground  (01.02.18 10:03:20)
Uykusuz ve yorgun olduğumda oluyor. Hatta açık söylemişliğim de vardır; şu anda kafam durdu, dinleneyim buluruz bir çaresini. Tamamen hatlar kopmuş gibi oluyor. Sanki sadece hayatını devam ettirebilecek kadar çalışıyor.
Normal zamanlarda normalin üstü zeki olduğum söylenir, ama oluyor bazen şalterin tümden indiği haller. Panik yapmıyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (01.02.18 10:08:56)
Çok acıktıysam oluyor.

  • aquarium  (01.02.18 10:09:33)
oluyor, bazı günler de fazla çalışıyormuş gibi oluyor lol

  • principlei  (01.02.18 11:01:32)
Uyandigim ilk bi saat falan

  • all girls dream  (01.02.18 13:17:37)
Is yerinde iki saat falan kosturduktan sonra, bir cay ve sigara molasi vermem gerekiyor. Normalde sikinti olmuyor da yillardir pek normal degil zaten sartlar.

  • runagain  (01.02.18 20:51:50)
Bazen mi? Her gün en az birkaç kere öyle hissediyorum. Ben aklıma geldijçe (haftada bir falan geliyor) okaliptus yağı kokluyorum, burnum açılsın da nefes alayım, belki oksijen gitmiyordur diye.

  • aychovsky  (01.02.18 21:05:06)