baldırda sürekli bir masaj isteği

selamlar,

baldırlarıma ve uyluğuma sürekli bir masaj isteği duyuyorum.

manita mı yapmam lazım acaba?

yani böyle dokunulma isteği olmasa gerek saf. cinsel bir yönü yok bilincim dahilinde. daha çok kaslarda falan rahatlama isteği gibi.

spor hiç yapmıyorum.

her gün işe yürüyerek 1 km gidip 1 km geliyorum.

işteyse klasik oturuyorum ofiste. fiziksel olarak çok basit iş. stress ise genelde yok gibi.

sabahları duş alıyorum. akşam eve gelince ise yatmadan falan bi 10 dakika kadar bacaklarımı sıcak suyun altına sokmaya başladım biraz rahatlasın diye.

masaja bütçe mi ayırsam az zorlayıp? yoksa cidden manita eksikliğinden midir? yoksa spor eksikliğinden midir?

sizde de oluyor mu bu ya?

var mı öneri?

28e.

Edit: çok fazla kahve içiyorum. teşekkürler. bunu bir nebze de olsa azaltmaya bakayım o halde.

Yuruyus falan yapin ne bileyim yolu uzatin isten donerken. Allah askina gunde 1 km hic yurumemek gibi bie sey olursunuz boyle giderse. Ev hanimlari bile market falan derkwn sizden xok yuruyor.

Tatil gunlerinizde evde oturmayin en kotu avm falan gidin.
  • imelih  (31.01.18 05:15:11)
Fazla kafein tüketimi bunun sebebi olabilir. Varsa azaltınız.

  • apolitikherif  (31.01.18 05:34:16)
Eğer kendini sebepsiz kasılmış halde buluyorsan magnezyum eksikliği olabilir, bizim evde herkeste var ve mesela huzursuz bacak sendromuna sebep oluyor. Magnezyumuna ve d vitaminine baktır.

  • yaren  (31.01.18 06:23:33)
Muhtemelen botlarınız ağır. Ben de yaşıyorum

  • fosforlu cevriye  (31.01.18 10:04:00)
huzursuz bacak sendromu olabilir mi?

  • suicides underground  (31.01.18 10:17:17)
gece yatarken ayaklarınızın altına yastık koyup biraz öyle uyuyun veya bacaklarınızı duvara doğru kaldırıp biraz kan akışını düzenleyin. spor yapın, tempolu yürüyüş şeklinde. düzenli ve yeterli uyuyun. kahveyi de abartmadan tüketin. hiçbir problem yaşamazsınız sonrasında. :)

  • vedderbaug  (31.01.18 11:52:52)