bu office 365 alınır mı?

urun.n11.com

alınır mı dersiniz?
nasıl böyle uygun fiyatlı olabiliyor?

mid 2012 macbook air için office 2016 mı almalı office 365 mi?

office 365 uyelik, her yil yenilemeniz gerekiyor. office 2016yi alirsaniz bir daha yeni surum yuklemeniz gerekmiyor.

Mac icin ofis cok duzeldi bu arada, son derece iyi.
  • compumaster  (30.01.18 10:17:42)
@Photographer'ı dinleme. Böyle bir şey yok. Ben Mac kullanıyorum ve office 2016 harika bir şekilde çalışıyor.

Yalnız gönderdiğin linkteki üründe sıkıntı var. Office 365 bir ürün değil, bir hizmet aslında. Yıllık abone oluyorsun (spotify gibi). Bu abonelik kapsamında her zaman MS Office'in güncel sürümünü kullanıyorsun. Aslında 365 ve 2016 farklı ürünler değil; farklı şeyler. Yani Office 365'e abone olunca zaten Office 2016 kullanıyor olacaksın. Ayrıca bu fiyat 'ömür boyu' kullanım için çok az. Kaldı ki 365'te 'ömür boyu' diye bir seçenek yok. Muhtemelen kırmışlardır bir şekilde ve onu satıyorlardır. Şimdi alır kullanırsın. 6 ay sonra ofis patlarsa bu adamları bulamazsın.
  • himmet dayi  (30.01.18 10:19:03)
Office anlaşmalı üniversite öğrencilerine yada akademik personele ücretsiz olarak office 365 üyeliği tanımlıyor, 2016 indirdiğinizde öğrencilik bitse bile lisans da sorun olmuyor. Mutlaka Aöf okuyan bir tanıdığınız vardır diye düşünüyorum, onlardan da rica edebilirsiniz.

  • tss  (30.01.18 10:23:52)
himmet dayi + 1
Yani ne alakası var, ofis kurulacaksa mac alma, mac alacaksan ofis kurma. Yok böyle birşey. İllaki macos'in kendi programlarına mecbur değilsin. pc'de ya da başka bir mac'teki word ve excell de oluşturulmuş dosyaları açarken ve çalışırken os'in kendi numbers ve pages programları defalarca sorun yaşattı bana. office şakır şakır açtı sorunsuz çalıştım.
office for mac'in ilk sürümünün betasından itibaren kullanıyorum, ufak tefek yazıcı sıkıntıları haricinde hiç sorun yaşamadım, şu anda da 2016 çok iyi çalışıyor. tavsiye ederim.
  • battal gemalmaz  (30.01.18 10:32:26 ~ 10:34:06)
Mac için Office 365 gayet düzgün çalışıyor. Özel olarak ihtiyaç yoksa ödediğiniz paraya değmez. Benim özel olarak microsoft ofis ihtiyacım var, gayet düzgün iş görüyor.

  • babilbaligi  (30.01.18 10:40:55)