space cake(muffin) konusu-lütfen yardım edin!

Herkese merhaba,
Büyük bir aptallık yapıp arkadaşıma uydum ve bir adet muffin’i normal muffin’miş gibi hapur hupur yedim. O geceyi hatırlamak bile istemiyorum.
Lakin üzerinden 4 tam gün geçmesine rağmen, Halen üzerimde halsizlik, başımda ateş, gün içinde uyuma isteği, konsantre olamama, dikkat eksikliği ve biraz da zaman kavramı ile ilgili problemlerim var.
Lütfen ama lütfen bildiğiniz, yardımcı olacağını düşündüğünüz şeylere yazın veya mesaj atın. Bu konuları konuşacak bir yakınım yok maalesef. Psikolojik olarak bitmiş durumdayım, hiçbir zaman eski halime dönememekten feci şekilde korkuyorum.

Şimdiden teşekkürler,

dostum gülmiyeyim diyorum ama nasıl gülmeyeyim, geçmiş olsun, nirvanaya da ulaşmışındır sen şimdi, selam söyleseydin bizden hehe

  • Photographer  (25.01.18 23:41:35)
bad tripin bu kadarı. vucudu şaşırt. çok sıcak veya soğuk suyla duşa al. geçer merak etme. şu an yaşadığın kekin değil vücdudunun tepkisi

  • devcileyin,  (26.01.18 00:05:37)
abi space kek beni 2 saat etkilemişti ya. size başka bir şey olmuş bence. onun 4 gün sürecek bir etkisi olması pek mümkün değil bence.

  • tukenmez adam  (26.01.18 02:49:44)
Bad trip denilen durum iste,arkadaslarda demis zaten.gulunecek bir durumda yok,her bunye bir degil,beklenmedik sonuclarla karsilasabiliyorsun.psikolojik destek al mutlaka.
Sunuda bil ama aslinda hic bir seyin yok.yasandi bitti,biteli cok oldu.deneyim durumunuzu bilmiyorum daha evvel deneyiminiz olmadan arkadas gaziyla girdiyseniz bundan sonra bu tarz islere girmeyin.eski halinden bir farkin yok ayni adamsin sadece yasadigin deneyim seni biraz yipratti.herkesin basina gelebilir.

  • duptıs  (26.01.18 03:08:27)
space kekin kafası 4 gün sürmez. sizinki biraz psikolojik. kendinizi rahatlatmaya çalışın. niye eski halinize dönemeyesiniz? hiç alakası yok. arkadaşınıza söyleyin, o da rahatlatsın sizi. 4 gün sürecek olsaydı herkese olurdu. korkmayın, geçecektir.

  • dedimmidemedimmi  (26.01.18 09:27:33)
birçok insanın hayalini kurduğu unutulmaz bir kafa yaşamışsın keyfini sür ya:) anlattıkların kek değil LSD etkisi gibi ayrıca. kekine damlatmış olmasınlar?:D

  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.01.18 10:03:51)
C vitami al, Amsterdam'dayken oralı bir arkadaş bad tripe girince c vitamini vermişlerdi kendisine. Gerçi senin durumunda üzerinden artık 4 gün geçmiş, muhtemel fizyolojik değil psikolojik. Ama yine de al sen vitamini. Bir daha da öyle şeyler yeme/içme.

  • peggy  (26.01.18 10:19:17)
hepinize ayrı ayrı teşekkürler hocamlar, zamana bırakalım bakalım. C vitamini ve bol su içme olayını ise attım cebe.

  • umutlarivarolankisi  (26.01.18 12:55:41)