erkekler tırnaklarınızı ne sıklıkla kesiyorsunuz?

belir bir zamanı var mı yoksa ne zaman uzarsa o zaman mı? manikür pedikür olaylarına giriştiniz mi hiç?

Fenerbahçe derbilerinde maalesef dilimle kesiyorum. Derbiye denk gelmezse de uzadığında.

  • valarmurgulis  (25.01.18 18:18:52)
Uzadiginda belli bi muddet üşeniyorum kesmeye, en sonunda kendimi kaşirken vs yanlişlikla cizecek uzunluğa gelince üsengecligimi yenip kesiyorum. Mesela şu an kesmem lazim inş yenerim üşengeçliğimi bugün..

  • nundu  (25.01.18 18:28:18)
6 günde bir keserim. şaşmaz. düzenli yaptığım tek şey bu sanırım.

  • alperz  (25.01.18 18:36:32)
haftada 1 keserim. manikür pedikür yaptırmadım hiç.

  • japon askeri  (25.01.18 18:37:42)
bundan 3 ay öncesinde bu tarz kişisel bakım şeylerini düzene sokma kararı alarak takvime bağlı olarak duş, cilt bakımı, tırnak kesim vb olaylar konusunda alarm beni uyarıyor.

sürekli evde olan home ofis çalışan bir insan oldugumdan bu tarz olayları çok geciktirebiliyordum bu sebepten bu yolu tercih ettim sizede öneririrm.

manikür pedikür insanı iyi hissettiren şeyler fakat bir kez gidildi mi her zaman gidilecek diye bir kaidesi var sanırım fazladan masraf yani.
  • Aşk Adamı  (25.01.18 18:48:25)
1 hafta-10 gün aralığında hafif uzaması hoşuma gidiyor.

  • biravekahve  (25.01.18 18:58:11)
Uzun tirnak hic sevmem. Belirli rutin bir duzenim yok ama.genelde haftada bir. ellerimi kjrleten bir is yaptiysam, tamirat, arabayla alakali seyler ya da av, kamp gibi tirnak aralari kirlendigi icin fazla uzamamissa da keserim.

manikur pedikur hic yaptirmadim.
  • battal gemalmaz  (25.01.18 18:58:49)
Haftada 1 keserim eskiden gidiyordum manikür uzun bir süre gitmedim ama tekrar başlıyacağım

  • all girls dream  (25.01.18 19:01:59)
Beyaz çizgiler çıkmaya başladığında, azıcık bile uzamaya başlasa rahatsız olurum.

  • Uncle Sam  (25.01.18 19:59:08)
rahatsız edecek kadar uzadığında keserim. homoseksüel olmadığım için manikür yaptırmıyorum doğal olarak.

  • doxanikee  (25.01.18 20:04:25)
keşke hiç uzamasa diyorum, haftada bir kesiyorum.
tırnak sesi kötü oluyor.

  • nocturness  (25.01.18 22:48:38)
Yiyorum.

  • firemanjonny  (26.01.18 01:09:02)