Biraz gecikmiş ifşa

link: -gone-

4 yıldır sıfırlamadığım sakallarımı hoca istedi diye tamamen kestirmeden önce berberde çekmiştim :/ fotoğraf çekilmeyi sevmediğim için selfie yeteneklerim falan baya kötü o konuda üzgünüm swh

youtuber.

bence sakalsız haliniz daha iyi olabilir önyargıyla yaklaşmayın.
  • biravekahve  (25.01.18 03:13:25)
birakahve+1 ginger enes batur

  • charlotte blanc  (25.01.18 03:14:31)
Sakalsız halimi silmişim telefondan ama emin olun daha iyi değil :( takribi 12 yaşıma falan dönüyorum sakallar gittiğinde(burdaki hali biraz abartı uzun zaten tamamen kestirmesem de kısaltacaktım)

Neyse ki şimdi yine biraz daha uzadı ideal uzunluğa yakın şu an :)

@charlotte küfür etseydin daha iyiydi yaw :( bu arada ginger'dan çok sarıyım sanki ama bilemedim..

edit: youtuber diyince aklıma geldi bu arada, bu geçen sene intihar eden youtuber'a çok benzetiyolardı beni, cem sanırım ismi izlemediğim için tam da bilmiyorum ama oha diyorumdaki işte
  • nundu  (25.01.18 03:18:21 ~ 03:19:33)
Ben kadın sanıyordum :)

Göçmenlik var mı?
  • m e b  (25.01.18 03:19:27)
@ m e b

valla ailem iki taraftan da 7 kuşak trabzon oflu, arada rus karışmadıysa işgal döneminde, bildiğim kadarıyla yok göçmen :D ben izmir'de doğup büyüdüm bu arada trabzonla pek ilgim yok shdhds
  • nundu  (25.01.18 03:21:24 ~ 03:21:42)
@proletarier

tıpta okuyunca sıkıysa kesme oluyor durum :)) zaten sakal kesmek zorunda kalınacak başka üni bölümü yoktur tahminimce

@nick bırakmamışsınız

almanlara benzetiyorlar bazen ama yahudi diyen ilk siz oldunuz :D irlanda da güzelmiş ama beğendim ahaha
  • nundu  (25.01.18 03:30:43)
Çok tatlı bi insana benziyorsun ama bir "kafa siker" havası da yok degil.

  • femme vitale  (25.01.18 03:32:56)
... ve butun numaran sakallarinmis, degil mi?

  • e haliyle  (25.01.18 04:02:38)
Bunu bana paket yapsanız ya sjkfkdkdkls

  • bir nick var benden iceri  (25.01.18 04:16:16)
@femma vitale

teşekkür ederim ^^ yani konuşmayı severim, genelde işe yarar şeylerden bahsetsem de boş yapmak da güzel eğer kafa sikmekten kastın oysa :p

@e haliyle

valla elimde olsa fotom atıp size sormak isterdim ama üzgünüm :/
  • nundu  (25.01.18 04:34:10)
Tam bir Furkan.

  • Bruce  (25.01.18 08:13:53)
@üğpoiuy

Niye :(

@Bruce

Yok yahu alakam yok
  • nundu  (25.01.18 09:27:03)
ovv, cok sempatik.

  • pilav  (25.01.18 12:09:59)