Bime gelecek olan yazıcı

Nasıldır? Evde kullanacağım.Çalıştığım derslerin çıktılarını alacağım.
Kartuş nereden alınır veya doldurulur?

dostum bi numarası var mı bilmiyom, bu fiyatlara bir sürü yazıcı var zaten.

sen kartuş fiyatlarına ve hatta doldurulabilir kartuşu olup olmadığına bak internetten.

çünkü bu tip yazıcıların kartuşları biraz pahalı oluyor.

ben de bunun aynısının canon olanı var mesela.
  • Photographer  (24.01.18 22:08:25 ~ 22:08:48)
ben a101 e gelen 145 liralık olanı aldım geçen. bunu görünce lan dedim keşke biraz bekleseymişim. neyse 6 lira çok bişey değil ama al gitsin hacı. zaten bu tip yazıcılar evde işte yazı yazdım onu basıcam. ikametgah basıcam. 5 sayfa ödev yazdım onu basıcam diyenler için var. Bi de arada fotokopi çekersin. Tarama özelliği de arada işe yarıyor. HP dandik bi marka değil. 139 lira da dişe dokunur bir para değil. Yazıcı almaya niyetin varsa düşündüğüne değmez. Kartuşu da muadili alırsın. 30 liraya bulunur heralde.

  • error522  (24.01.18 22:24:10)
muadil kartuşu veya doldurulabilen kartuşu var mı diye araştır.
çünkü siyah kartuşu 80, renkli kartuşu 100 lira.

  • sutlu nescafe  (24.01.18 22:28:17)
aa süpermiş ne zaman geliyor bu ürün?

  • mungojerry  (24.01.18 22:34:40)
Püskürtmeli mürekkepmiş arkadaşlarım doldurulur diyor ama emin olamadım.

@mungojerry 28 ocakta geliyormuş alacaksan sabah erken gitmen lazım hemen bitiyormuş çünkü
  • verbanadüşlerimi  (24.01.18 22:51:34)
Surekli yazdirma islemi yapmayacaksan bos yere alma derim.

3-4 hafta yazdirmazsan yok kartusu kurudu yok kanallar tikandi olayi olur. Yuzu astarindan pahaliya gelir.
  • brkylmz  (24.01.18 23:00:31)
surekli ypamayacaksaniz gereksiz sanki. fotokopicide butun ders yili cektireceginiz fotokopiler en fazla ne kadar olur ki ?

  • charlotte blanc  (24.01.18 23:08:16)
brkylmz bahsetmiş, sürekli kullanmayınca tıkanma sorunu olur. hp'lerde kartuşun temas ettiği metal şeritte tıkanıklık oluyor. diğer tarafta bir kaç sene kullanılmamış lazer yazıcıyı çalıştırdığımızda sadece yanık toz kokusu olmuştu(o da bir kaç kullanımdan sonra geçti).

  • late viper  (24.01.18 23:11:24)
@charlotte blanc tek sayfayi siyah beyaz 50 kuruşa çıkarıyorum renkli 1 tl

Tamam almıyorum vazgeçtim çünkü ben 2 ayda 1 çıktı alacağım
  • verbanadüşlerimi  (24.01.18 23:17:18)