hindistan'dan ne istenir? çay?

selamlar,

arkadaş iş için hindistana gitti.

şimdi benim bildiğim buranın çayları iyiymiş, egzotik şeyler olabilir diye düşündüm ama arkadaştan ne isteyeyim?

sen bana çay getir desem gidip araştıracak bi yapısı yok, direkt şundan getir demem lazım.

tavsiyeleriniz olursa değerlendiririm

nokta atışı olmayacak ama bayan içinse, kaşmir di galiba güzel bir kumaşları vardı. mutlaka gittiği şehirde çarşılarda filan görür.
ya da böyle yöresel ve gençlere hitap eden kıyafetler satan dükkanlardan kıyafet olabilir.
ya da baharat olabilir?
  • puc  (24.01.18 21:27:39)
tulsi cayi getirebilir, el boyamasi pamuk sal vs getirebilir.
baharat tabi.
el islemesi/taki vs seyler..

ben hint usulu kiyafet, baharat ve hazir yemek getirmistim :D
  • kuehles blondes  (24.01.18 21:29:38)
Otantik ve rengarenk duvara asmalık farklı boyutlarda kilimler oluyor havaalanında alınabilir, lokal yerleri gezme imkanı yoksa.

  • Uncle Sam  (24.01.18 21:37:18)
Darjeeling çayı, ama onun da farklı kalitelerde olanı var, en iyisi sftgfop1 imiş, ona göre alsın.

  • i was made for you  (24.01.18 22:08:07)
Navratna oil.
Astigmat ağrısı, migrene, diğer ağrılara çok etkili.
Hintliler saç gürleştirmek için kulanıyorlar daha çok. Saç, kaş için de kullanılabilir çünkü gerçekten gürleştiriyor.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (24.01.18 23:20:49 ~ 25.01.18 00:20:12)
safran

  • kjswbdlkjfdlkj  (24.01.18 23:53:08)