Altcoinlerrr

Selam,

Kısa sürede hangi coinlerin artacağını düşünüyorsunuz, neden?

altcoinlerde dump pump tehlıkesı var her zaman kendini kaptırdın mı yanlış sayıdan girebilrsin.

Şu anda bitcoin 10300 usd civarlarında. Şahsen ben çok minik bir miktar alıp yine 15 k ya cıkmasını bekleyeceğim.

Altcoin dersen verge'de bu aralar hafif oynamalar var, 800 den alınıp 1000 e satılabilir çok rahat.

Tron şu anda tam alımlık ve uzun vade icin cok iyi bir coin. bir anda 1200 1300 e vurabilir, analizler bu yönde.

eth. cok canlar yakacak bu sene.

Onun dısında ben anlık hareket ediyorum, analiz edip ufak bir miktar koyup oltamı cekıyorum.

yatırım tavsiyesi diildir, para kaybederseniz gelip ağlamayın :)
  • binder dandet  (23.01.18 01:41:47)
Hahaha, gelip ağlayacak olsam buraya yazmam, değil mi?

Ne güzel cevap verip sonra batırmışsınız, yine de teşekkürler.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.01.18 02:49:31)
Eğer günde 5-6 saatinizi al sat yapmaya ayırıp bu işle uğraşmayacaksanız iyi projelere yönelin uzun vade bekleyin.

Piyasa depresyonda ocak ayı herkes yıllık planını yapıyor.

Kısa vadede Stellar'dan bir atak bekliyorum.

Uzun vadeli yatırım için uygun kriptolar
ETH, NEO, VTC, BAT, XRB, DGB
  • knorbulyon  (23.01.18 08:02:08)
İyi takıma sahip bir şeyler çözmeye çalışan ve networkler oluşturan coinler artıyor.

VEN, ICX, WTC iyi coinlerdir, yatırım yapılabilir. Şu an değerleri daytrading için riskli ama 1-2 ay beklemeyle güzel karlar getirebilir. Ben full VEN'deyim. Geçen haftadan beri iyi kar getirdi.
VEN rebranding olayı var. VET ismini alacak ve VET sahipleri NEO-GAS ilişkisi gibi THOR adlı parayı generate edebilecek.
O yüzden büyük talep var.
  • karpuzpeynirekmeksu  (23.01.18 09:24:21)
Paranızı hiç bir alt coine all in yapmayın ya da kumar oynayın.

  • knorbulyon  (23.01.18 09:54:37 ~ 09:54:58)
dün pundi x’in ico’su vardı. şu anda etherdeltada satışta ve çok ucuz. ico’yu yarım saatle kaçırdım ama etherdeltadan aldım hemen. projesini çok beğendim tavsiye ederim.

  • sta  (23.01.18 10:54:42)