[]

Metrocity-Özdilek Otopark

Ücretli mi?
Genelde Kanyon'a bıraktığım için hiç bilmiyorum bu ikisini. Google'da da bulamadım. 
Özdilek'in ücretsiz olmasi lazim. Ozdilek açılana kadar Kanyon'a bırakıp açılınca ucretsiz diye oraya geçiriyor civarda çalışanlar hatta.


  • yaraticinick  (20.01.18 15:54:14) 
Özdilek otoparkı ücretsiz, metrocity'yi ben de bilmiyorum ama %90 ücretsizdir.

Zaten diğer ikisinin yanında çok sönük, bir de otoparkı ücretli yapacaklarını düşünmüyorum.
  • elon  (20.01.18 16:09:27) 
@elon katılıyorum son derece sönük, bir de ücretliyse saçma gerçekten :)


  • mor oje  (20.01.18 16:14:14) 
saat 10 öncesi özdileke girmek için kahvaltıya geldim diyebilrisiniz starbucks açık oluyor çünkü


  • lupelius  (20.01.18 16:43:08) 
Metrocity 3 saate kadar ücretsiz


  • clones  (20.01.18 17:42:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.