ben çok güldüm

paylaşmak istedim:

www.facebook.com

beceremedik awlkdjawldj

not:
esprilerin büyük bi çoğunluğu oyunculara yönelik

eyv. ben de izleyince çok gülmüştüm. bi metal solid snake bıdı bıdı esprisini anlamadım hala tam. oyunda kutuya saklanıyormuş galiba. oynamadım onu bilemedim.

  • Corrigan prefers beer  (17.01.18 17:04:37 ~ 17:06:17)
başlarda bu ne diyosun ama sonlara doğru ben de gülmeye başladım :D

  • elorelia  (17.01.18 17:05:49)
evet başlarda ben de anlamadım metal solid esprisini ama gerisi güzeldi bence. levent piksel :D :D

  • oddyseus  (17.01.18 17:06:59 ~ 17:07:22)
benim gibi 30+ iseniz ve pc oyunlarıyla aranız falan yok ise gülemeyeceğiniz espriler içerir ona göre izleyin.

  • candanag  (17.01.18 17:14:03)
Candanag'a katılıyorum. Galiba yaşlanmışım.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (17.01.18 17:20:22)
Orjinali icin: youtu.be

  • fakyoras  (17.01.18 17:28:37)
ya bence yaşla alakası yok belli bir formatı yapmak istemişler ama espriler olmamış,
beceremedic'te tebessüm ettim,
ör:
bilgisayarı yanına nasıl çağırırsın?
com-puter
gibi esprilerle olmaz yani
adamlar gel pc pc demiş yani pöff
  • dedim dedim de kime dedim  (17.01.18 17:32:11)
baya kötü ya, gamer olmak oyunlar üzerinden bir mizah kültürü yaratma zorunluluğu mu hissettiriyor

  • docrivers  (17.01.18 17:36:40)
bu tarz karşıdakini güldürmeye dayalı vidyoların sıkı takipçisiyim, yerlerde yuvarlatmıyor ama gülümsetiyor. güzel bence.
commandos'u anlamadım :(

  • evde liyakat kalmamis  (17.01.18 17:37:37)
@docrivers hayır hissettirmiyor ne alakası var? kanalın içeriği bu yönde.

ekşi'ye de entry girmiştim ama, solid snake ile bağlıyor daha en başından.

+30 değilim. 5 eksik.
  • nice tnetennba  (17.01.18 17:41:16 ~ 17:41:35)
komiklik paylaşacaksak şahsen, genel olarak 30 üstü veya altı farketmeksizin güldürebileceğini-tebessüm ettirebileceğini düşündüğüm amatör videolara Kurcala ve Kamusal Mizah ekibi imza atıyor, tavsiye ederim.

  • candanag  (17.01.18 18:07:06)
en sevdiğim tür kara mizah. bunun dışında absürt komediyi severim, kelime esprisi de severim.

vidyoda esprileri anladığım halde esprilere değil de kahkahalara biraz güldüm.

biri ortadaki biri sondaki iki karadenizli esprisi dışında espriler beni de pek eğlendirmedi.

bu vesileyle internette daha önce denk gelmeyenlerle şu hikayeyi paylaşmayı bir borç bilirim: www.youtube.com

edit: orjinaline de baktım da genelde 'delivery'(aktarım) çok zayıf. aynı şakaları başkası yapsa sanki çok daha komik olacak. böyle zorlama olmuş. anlatan şakaya kendi gülüyor.
  • idexo  (17.01.18 20:23:55 ~ 20:33:42)