Acil telefon tavsiyesi (Max. 2000 TL)

Merhaba Galyalılar,

Duyuruda pek araştırma yapamadan hemen tavsiyenize ihtiyacım oldu. (Eşimin telefonu biraz evvel öldü ve haftasonu telefonsuz kalamayacağı bir ortamda olacak.)

Max bütçe 2000, android ihtiyacımız var.
Xiaomi Mi 6 128 GB 6 GB ram muhteşem görünüyor.
Aynı fiyat aralığında Samsung'da Galaxy J7 Prime var ancak 3 gb ram ve 16 gb hafıza ile saçmalık gibi kalıyor diğeri yanında.

Siz ne tavsiye edersiniz? Yoksa "Xiaomi'yi al geç kardeş" mi dersiniz?
Bir de Xiaomi'yi alacak olursam nereden almam daha iyi olur? Hepsiburadada 1990 küsür şu an.

Xiaomi al geç. Kvk garantilisi varsa onu al. Yoksa ithalatçı garantilisini alacaksınız mecbur.

  • Delay Fuze  (12.01.18 19:13:24)
Şimdi bişeyler okurken One Plus 5 yorumları gördüm, ama ekranda garip bi efekt varmış fabrika çıkışlı vs. kıllandım. Xiaomi KVK garantili 64 GB 1999 TL, ithalatçı garantili 128 GB 1979 TL.. Garanti için Bu fiyat farkı değer değil mi?

  • quaker  (12.01.18 19:17:10)
Bir de ek soru: KVK garantili olarak hepsiburada'da cep port diye bir yer satıyor. Başka yerler de var mı daha bilinen kvk garantisiyle satan? Denk gelmedim ararken.

  • quaker  (12.01.18 19:29:16)
illa android istiyosan xiaomi üzmez.
ios da olabilir diyorsanız se yapıştır.

  • format c  (12.01.18 19:33:46)
Xiaomi al geç. Kvk falan da hikaye boş yere para verme. N11 den kuponla al. Ben hepsiburada üzerinden aldım bonus vardı o dönem o yüzden. N11 de hem bonus hem kupon yaparsan güzel bir indirim yakalarsın.

Ben xiaomi mi max2 aldım 1250 TL efsane telefon yemin ederim 2 gün netflix izle şarjı anca bitiyor.
  • gozu acik sevisen yahudi  (12.01.18 19:38:09)
KVK şart değil aslında, hanım telefonu 4 yılda 2 sefer kırdı. Garanti tabii kabul etmedi parası neyse verip yaptırdık. İthalatçı geyiğinden tırstığımdan söyledim, sorun yok diyorsanız daha ucuza daha iyisini alırım ithalatçı garantisiyle.

Bir de ben bu telefonu hiç görmedim tutmadım. Dükkandan falan alabileceğim bir yer var mı? Yoksa abanıcam n11 veya hepsiburadaya direk.
  • quaker  (12.01.18 19:43:57 ~ 19:48:07)
250 daha verebilirseniz delta garantili Galaxy note fan editiona da bi bakin derim. Daha uyguna da j7 pro var. Ben de bu ara ikisi arasinda kaldim.

  • ceann deas  (12.01.18 22:15:09)
xiaomi tarafında mi 6 üçüncü android tecrübem.. miui dolayısıyla yeni telefona geçtiğimi anlamadım ama performans artışını her anlamda yaşıyorsunuz.. yine xiaomi telefonları ithalatçı garantili kullandım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.. inanıyorum telefonu eline aldığında ulan iyi ki bunu tercih etmişim diyeceksin.. çünkü elimde kim görse güzel tepkiler veriyor.. miui ekibi de güzel çalışıyor.. telefon sürekli güncel, hakkını verelim.. şimdiden hayırlı olsun..

  • synche  (12.01.18 23:34:06)