apple macbook bataryasi satin almak

Merhaba sevgili romalilar

15 inch macbook pro mid 2009 kullaniyorum. bataryasi enerji tutmuyordu degistridim. muadil aldim 2 haftada cop oldu. simdi orjinalini almak istiyorum. bataryayi degistirmesi cok kolay o yuzden siparis edip kendim degistiricem ama nereden alsam gercek orjinalini satiyorlar ? daha gecen hafta orjinal diye siparis ettim bugun geldi ve caaaat retro marka batarya cikti. o yuzden once size ugrayayim dedim. hangi siteden alayim ?

model 15 inch macbook pro mid 2009
istanbul beylikduzu

retro'nın ucuz malları genelde fena olmuyor, macbook bataryasını almadığım için bilemeyeceğim. iki haftada çöp olan o muydu?

  • gkhncnzdgn  (12.01.18 01:15:53)
amazondan cinli bir firma kekledi. yorumlari falan iyiydi. macstorey buldum ama onlar da 396 liradan asagi vermiyorlar. mecidiyekoy kadikoy falan mi gitsem daha ucuza kapatmak icin. yarin perpaya gideyim ben en iyisi

  • charlotte blanc  (12.01.18 01:19:23 ~ 01:25:16)
Apple marka yedek parça diye bir şey yok. Sadece çıkma var. Telefonda böyle en azından. Gidip de ya hacı bir ekran versene ben değiştireyim diyemiyorsun bu yok.

  • bos gezenin bos ustasi  (12.01.18 01:37:38)