Olmuyacagini bildiğiniz ama olmayınca üzüldüğünüz

Şeyler başıniza geldimi hiç,benim şu son zamanlarda hep geliyor.
Yalnizim..
Kimse yok hayatımda,31 yaşındayım iyi denilecek bir pozisyondayim
Elim ayağım düzgün,iyide biriyim,oturmasını kalkmasını konuşmasını da kendi çapımda becerdigimi düşünüyorum(en azından çevremden gelen yorumlar boyle)
Ama niye yalnızım onu anlamiyorum işte,neyi yanlış yapıyorum.
İzmir deyim fazla arkadaş çevremde yok,çeşitli aplikasyon lardan tanıştığım kişiler oluyor 1-2 gün sonra bulusuyoruz,herşey çok güzel yemekler sohbetler falan ama ertesi günü şöyle bir mesaj la karşılaşıyorum "işte john çok iyisin bla bla bla ama uyusmiyacagimizi düşünüyorum,kusura bakma görüşmek istemiyorum"mesela ben bi sözünden bi bakışından anliyabiliyorum olmuyacagini ama bu mesajı görünce önceden takmıyordum,ama şimdiler de üzülmeye basladim
Kafayı yicem ya sorun nerde anlamıyorum

2009da stanford'a yüksek lisans başvurusu yaptım. Sadece yüzde 100 burs çıkarsa gidebilirdim. Keslinlikle çıkmaz diyordum ümitlenmiyordum.

Yüzde 50 çıktı. Normal şartlarda çok ciddi bir başarı olmasına rağmen ben yine gidemedim. =/
Şu an sadece kabul etseler bile gidebilecek param var. Zamanında etselerdi böyle olur muydu bilmiyorum ama gitmeyi çok ama çok istemiştim.
  • shenergy  (10.01.18 21:45:08)
Büyük ihtimalle insanlara sıkıcı geliyorsun. Bu arada bozmak için demiyorum, konuşmasını biliyorum demişsin ama yazında onlarca yazım hatası var. Bu şekilde sebep bulmaya çalışmak yerine daha rahat ol. Gez toz, ortamlara gir.

  • dissendium  (10.01.18 23:26:30)
sorunun kaynağı metnin içinde gizli:

"fazla arkadaş çevremde yok"
  • nickini degistiren yazar  (10.01.18 23:38:50)