Fethiye vs Bodrum vs Marmaris vs Kuşadası

Yaşamak için hangisi? Neden?

hiç birisinde yazın aşırı kalabalıktan rahat edemiyeceğimi bildiğim ve yazları sevdiğim için hiç biri.

  • killerbee  (10.01.18 00:55:05 ~ 00:55:44)
Hepsi turistik bölge. Biraz merkez dışında yer tercih edilebiliyorsa Fethiye derdim. Ki yakında yapacağım eylem, az kaldı.

  • baldan kaymak  (10.01.18 01:14:58)
ben bodrumu seçerim. sebebi hiç olmazsa yazın konser falan olur.
fethiye çok içte kalıyor ben buranın ulaşımını sevmiyorum. fethiyelilerden duymayacağın bişeyde söyliyim insanları yobazdır, bizim ailenin yarısı adanalı ben adana da daha rahat geziyorum.

aslında kalabalık önemli değil yani bunların hepsinde belli yerler kalabalık olur. yabancı turist çokken rahatsız olmazsın ama bu yaz denize gitmekten tiskindim tamamen görgüsüz yerli turistlerden dolayı.

fethiyede yaşıyorum burası için soruları alabilirim.
fakat kiraların ucuz olduğunu düşünme. bugün havaşın otobüsünde biz kiraları 500-600 sanıpta gelmiştik diye konuşuyolardı.
500 e de ev var ama köy taraflarında
  • durgunfoton  (10.01.18 01:29:26 ~ 01:31:48)
Ne iş yaptığına, nasıl takıldığına göre değişir.

Benim tercihim Fethiye ve köy oldu. Ama yurtiçi piyasaya çalışıyor olsaydım İzmir veya Bodrum'u tercih ederdim. Deniz-tekne ile ilgili bir iş yapıyor olsam belki Marmaris'i de düşünebilirdim. Kuşadası'nı her halükarda direk elerdim.
  • otonomo  (10.01.18 02:01:44 ~ 02:03:04)
bir kuşadalı olarak marmaris derdim, kuşadası artık şehir gibi.
fethiye nin köyleri de olabilir gerçi.

  • ravenudon  (10.01.18 09:41:00)
fethiye bunların arasında yaz kış hareketliliğin olduğu daha yerel kalabilmiş ve en uygun yerdir. muğla ilçesidir ancak muğladan daha büyüktür.antalyaya benzer.
bodrum tamamen turistik ve en pahalı olan yerdir. kışın ölüdür.
kuşadası son zamanlarda aydının en gelişen ilçesidir. merkezi hareketlidir selçuğa ve izmire yakındır. aydınada tabiki. ancak suç oranı en yüksek olan aralarından burasıdır.
marmaris aralarında en nezih yabancılarında yaşadığı bir yerdir. insanı izmir gibidir. elitisttir. kışın ölünün ölüsüdür. sakinlik seviyorsan marmaris. hareket seviyorsan kuşadası anadoludan bir parça diyorsan fethiye.
  • mikahakkinen  (10.01.18 10:36:05)
digerlerini bilmedim ama kusadasi degil. ozelliksiz bir yer. beton yigini, estetikten yoksun.

  • jimicik  (10.01.18 11:07:23)