Lazer epilasyon

Erkek kisisi olarak goguse yaptirdik diyelim Bunu, 1*sene boyunca gittik 10 seans atiyorum, sonuclari nasil oluyor, seyreliyor mu, tamamen mi gidiyor?? O 1 seneden sonra tekrar surekli gitmemiz gerekiyor mu? Nedir genel gecer sonuclar beklentiler?

sonuç senin kıl tipine ve ten rengine göre değişir. genelde beyaz ten üzeri koyu renk tüyde iyi sonuç veriyomuş. duruma göre seyrelebilir ya da tamamen yok olabilir. ama dökülen tüylerin tekrar çıkmayacağı öngörülür.

şahsi fikrim seyrelt, tamamen yok etme. bebek poposu gibi göğüs erkekte çok acayip duruyor.
  • elorelia  (09.01.18 13:29:11)
bu işin dolandırıcısı çok artık ortalıkta, bu makinaların bir atış sayısı varmış o dolunca etki etmiyormuş cihazlar, mumkunse gidip memnun kalan birinin gittiği yere gidin, evet bebek poposu oluyor tek tük %10 kadarı çok seyrek bir biçimde çıkıyor eğer işlem başarılı olursa.
ps. bide acıyor

  • eja  (09.01.18 14:33:29 ~ 14:33:50)
Yüzde yüz bitmiyor tek tük de kalabilir. O 10 seans bittikten sonra senede 1 kontrol seansı gibi bir şey olur düzeltme yapılır.

Lazer epilasyon yapan yerler en azından benim sorduğum 2 yer yüzde yüz bitecek garantisi vermeyip yukardaki konuşmayı yapıyor genelde.
  • jazzabel  (09.01.18 14:34:34)
Ben de kaynak yapayım.

Erkekler için iğneli epilasyon öneriliyor, Ankara'da yapan, yaptıran, duyan var mıdır? Artık apoletleri söktürelim diyorum :)
  • mephistoo  (09.01.18 14:53:54)
genel olarak önce lazer sonra iğneli öneriliyor, iğneli tek tek kıl köküne yapılan bişey bitmesi çok uzun süreceğinden önce lazer ile seyreltip sonra iğneliye döndürülüyor.

  • eja  (10.01.18 17:23:43)