En son ne zaman televizyon izlediniz?

Şöyle bir düşündüm de, maçları filan saymazsak benim 10 seneyi geçmiş. Düzenli TV izleyeniniz var mı?

Bir tv aldım ama netflix youtube spotify vs için kullanıyorum. Uyduya falan bağlamadım. Tv izlemek derken kastedilen şey sanırım klasik tv kanallarını izlemek. İzlemiyorum

  • i ve been mistreated  (07.01.18 14:58:33)
valla günümüz televizyonları pek izlenecek şeyler değil, türk televizyonculuğu bitti zaten, eskiden haber için izleyen bir kesim vardı, haberlerde sırf yandaşvari olunca onu da bıraktılar.

tv de izlediğim tek kanal power hd(hatta izlemiyorum dinliyorum sadece), onun dışında tamamen youtube a dönmüş vaziyetteyim.

düzenli hiç bir zaman izlemedim.

teledünya üst paket var evde, koymuşlar kaç tane kanal 100 den fazladır, yok belgeseli ıvırı zıvırı, inan trek(spor kanalı), ara sıra euro sporttan başka izlenecek hiç bişey yok. 1000 tane kanal olsa da yine yok.
  • killerbee  (07.01.18 15:08:23 ~ 15:14:11)
Düzenli olarak tv izlemiyorum, sanırım en son 12 gün önce izledim. Kusuratlı sallayayim da inandırıcı olsun diye degil, annemin izlediği bir dizi var ondan :D tv izlemiyoruz ama evde herkes izlediği filmi,diziyi netten takip ediyor. Arada pek de fark yok bence.

  • cabiday  (07.01.18 15:54:13)
sabah magazin d ve türevlerini izledim asdafaf. allah belamı versin kalitesiz yaşıyorum.

(oturup izlemem ama kahvaltı/yemek sofrasında açıyorum goygoyuna)
  • doxanikee  (07.01.18 15:58:45 ~ 15:59:20)
Belgesel disinda izlemiyorum normal kanallari.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.01.18 15:59:14)
evde televizyon yok. başkalarının evine gittigimde göz ucu ile bakiyorum ama düzenli televizyon izlemeyi 10 yil kadar önce biraktim herhalde.

  • eriksatie  (07.01.18 16:00:16)
Haber kanallarındaki tartışma programlarını, h&e, eurosport bisiklet ve kış sporları, iz tv, film kanalları vs izlerim.

Sizin için Televizyon = standart Türk kanalları ise izlemeyin tabi.
  • catch the arrow  (07.01.18 16:14:24)
Düzenli tv izlemeyeli 5-6 yıl oldu.

  • Amaranta ursula  (07.01.18 17:30:28)