79 mb mail atmak

merhaba,

79 mb bir dosyayı mail atmam gerekiyor ancak dropbox, wetransfer gibi şeyler kullanamam. dosyam pdf. ben mailde ancak 14 mb falan yollayabiliyorum. alan taraf 90 mb alabiliyor. ne yapayım sizce?

teşekkürler.

edit: FTP ile gönderdim.

winrar la birkaç parça olarak rar'la sonra da birkaç maille ayrı ayrı at.

  • washe  (04.01.18 23:46:24)
Belki şu işini görebilir: support.apple.com

  • mr sherlock  (04.01.18 23:48:04)
@washe
ya ciddi bi maili spam gibi yollamak çok mantıklı gelmedi açıkçası. ancak en iyi fikrimiz buydu evet.

@mr sherlock
bunun google drive'dan farkı yok zannediyorum ki. bunu da istemezler.
  • allineed  (04.01.18 23:48:10 ~ 23:48:57)
Karşısı ciddi bir yerse ftp serverları vardır. Winscp ile sftp vey ftp olarak atabilirsin. Bulut sitelerine erişim engelin olduğunu düşünürsek güvenlik ekibinden ftp karşının ftp serverına erişmek için yetki talep etmen gerekir.

  • brad pitt  (04.01.18 23:52:33)
Winrara gerek yok direk pdfi bölen programlar var. İş yerinde gidecek bi şeyse fileservera yükleyip link atmak en mantıklısı.

  • mahmut29  (04.01.18 23:54:54)
@mahmut29
link almıyorlar, dropbox'taki de download linki değil, view linkiydi.

  • allineed  (04.01.18 23:57:41)
PDF'i sıkıştıran (winrar gibi değil) araçlar var belki onları kullanabilirsin. Belki biraz PDF'in kalitesinden ödün verebilirsin.

  • mr sherlock  (04.01.18 23:59:14)
@mr sherlock
vermemem gerekiyor aslında :)

  • allineed  (05.01.18 00:08:14)
part'layarak yollamak +1

  • baldan kaymak  (05.01.18 00:11:49)
Farklı bir emailden gönderebiliyor musun? adsoyad.com şeklinde domain alıp mail server kurup orada istediğin maximum limiti belirleyip gönderebilirsin :)

  • mr sherlock  (05.01.18 00:16:43)
Yandexmail de oluyordu sanki.

  • karamaleksey  (05.01.18 00:36:43)
Kullandığınız mailin bulut servisine yükleyip maile eklediğinizde herhangi bir eklentiden farklı gözükmüyor ama?
Örnek gmail ise zaten 79 mb'lık dosyayı sürüklediğinizde "arkadaş bu böyle gitmez gel drive'a atayım oradan ekleyeyim" diye kendi uyarıyor. Ve yalnızca siz ve maili gönderdiğiniz kişi görüntüleyebiliyor bu eklentiyi, yetkisi olmayan birinin görüntüleme ihtimali yok.

  • hedep  (05.01.18 02:11:04)
firefox ile gönderebilirsin. bir kere indirildikten sonra siliniyor dosya. send.firefox.com

  • nugre tias  (05.01.18 03:48:46)
Ben mail.ru kullaniyorum. 25mb a kadar attachment yapiyor, uzeri boyuttaki dosyalari benim cloud a yukleyip mail e linkini yapistiriyor.

  • battal gemalmaz  (05.01.18 19:29:01)