Fatih Terim ve TFF Olayının Galatasaray'a Etkisi?

Fatih Terim'e savaş açmış bir TFF var bildiğiniz üzere, teknik heyet toplantısına bütün hocaları çağırıp İmparator'u çağırmamışlar. Göztepe maçındaki hakem kıyımı da malum.

Bu durumda TFF Galatasaray'ın şampiyon olmaması için elinden geleni yapacak mıdır gerek hakemleri gerek kararlarıyla? Yani TFF nin savaş açtığı bir hocanın şampiyon olduğu görülmüş müdür daha önce?

Ayrıca Terim'e dolayısıyla Galatasaray'a karşı yürütülen bu operasyonlar takım ve taraftar nezdinde nasıl bir tepki doğurur, motivasyonu arttırır mı göze göz dişe diş?

fatih terim bu ülkeye yarardan çok zarar(düzeltme yarar yazmışım) getirir. burada olay hükümetle aranı iyi tutmakta. 3 büyüklerde hükümetle arası en iyi olan takım başkanından dolayı gs. bir kayıp olacağını sanmıyorum.

  • mikahakkinen  (04.01.18 10:29:28 ~ 12:50:33)
Ya aslında bütün sorun Terim'in (lütfen imparator falan demeyin bu dolandırıcıya) para istemesi. Terim dese ki ben para mara istemiyorum, vazgeçtim, yarın Demirören'le güzel bir akşam yemeği yer, geleceği konuşurlar. Ama işte Terim ısrarcı para konusunda, mahkemeye falan vermiş, TFF'de vermeme konusunda ısrarcı, daha da ileri giderse Terim, TFF kirli çamaşırlarını bile dökebilir :)

Gelelim soruya, Özbek ile TFF'nin arası iyi, RTE'nin arası iyi, dolayısı ile Terim'den dolayı kalkıp da GS'ye tavır alırsa alenen TFF zor duruma düşer.
  • giovanne  (04.01.18 10:31:59)
@giovanne maaşlı çalışanın iş akdini feshedip ödemekle yükümlü olduğun tazminatını ödemiyorsun, çalışan hakkı olan tazminatı hukuk yoluyla talep ettiğinde de dolandırıcı ilan ediyorsun? hak, hukuk, adalet kavramlarınız böyle kişisel görüşleriniz doğrultusunda şahıslara, kurumlara göre değiştiği için bir halt olmuyor zaten bizden.

  • chandler  (04.01.18 11:01:13 ~ 11:01:38)
@chandler Milli takım gibi bir oluşumun başında bulunan kişinin, mekan basıp adam tehdit etmesi, bu hareketinden geçtim pişmanlık duymasını "bir daha olsa yine aynısını yaparım" demesi iş akdinin haklı feshi için yeterlidir.

Bence tüm sıkıntı araştırmamak.
  • giovanne  (04.01.18 11:14:41)
@giovanne fatih Terim o olaydan sonra TFF ye istifasını vermiş ancak TFF kabul etmemiş, daha sonra da dalga geçer gibi sen istifa edemezsin ben kovarım diyerek sözleşmeyi feshetmiş. Bu durumda Fatih Terim bu hakaretvari tutum karşısında sözleşmede yer alan hukuki tazminati talep etmesi mi ahlak dışı yoksa TFF nin yaptığı mı? Bence de tüm sorun araştırmamak ve ön yargılı yaklaşım. Kebapçı olayı Terim'in iç aile meselesiyle ilgili bir şey. Gidip kavga etti diye kovulmadı zaten adam fakat saha dışında bizi ilgilendiren bir mesele değil. Asıl milli takım uçağında gazeteciyi döven ve gelene geçene hakaret savuran Arda Turan'ın milli takıma alınması ahlaksızca ve bizi ilgilendiren durum.

Ayrıca Lucesku olsaydı Terim'in yerine ona da parayı vermeyiz diyebilir miydiler? Zamanında Şenol Güneş bile davalık olmuş hatta AİHM i işin içine katmış, bugün aynısını Fatih Terim dese Beşiktaş lobisi ve medyası sayesinde anında vatan haini ilan edilecektir.

www.google.com.tr
  • siyah giyen adam  (04.01.18 11:47:39)
Terime gerek yok. Zaten hakemler verdikleri kararlarla tff nin yeterince gs ye tavır aldığını belli ediyor. Tüpçü oldukça sıkıntı bitmez türk futbolunda.

  • tociess  (04.01.18 13:14:31)
Türkiye'de Galatasaray'a karşı savaşırsan kazanamazsın. Galatasaray ve Fenerbahçe futbol federasyonundan büyüktür. Kazanan da genelde Galatasaray olur. Uğraşan zararlı çıkar.

  • Delay Fuze  (04.01.18 20:34:01)