Hanımlar ne sıklıkta mini etek giyiyorsunuz?

Miniden kastım öyle aşşşırı mini değil. Şöyle mesela: i.hizliresim.com
Yani diz üstü normal eteği kastetmişim aslında.

Mevsim fark eder mi? Her ortamda (okulda, işte, sosyal ortamlarda vb.) giyer misiniz?

Haftanın çoğu günü etek ya da elbise giyerim.
Yaz ya da kış fark etmez. Her ortamda giyerim evet.

  • mutekebbir  (03.01.18 19:50:13)
özel günlerde sadece
çünkü sporcuyum saçma oluyor antrenman çantasıyla falan :D

  • powerpufgirl  (03.01.18 19:50:50 ~ 19:51:32)
Her yerde giyebiliyorum. Kisin daha cok giyiyorum cunku altina termal/angora corap giyiyorum ve pantolondan, kottan daha sicak tutuyor. Kotla ve pantolonla usuyorum. Kumas pantolonlara gore rahatsiz ediciligi az ve utusu zor degil, kotlara gore de iste daha profesyonel. "Su siklikta giyiyorum" diyemiyorum, cunku sik etek giyiyorum ve asiri mini disinda her sey ayni geliyor. Boyum kisaca, diz alti etekler Adile Nasit gibi duruyor, cok diz alti giymemeye calisiyorum zaten.

Yazin her gun etek giyiyorum, diger turlu pisiyorum, Onun da boyu degisiyor. Hangisi temizse.
  • aychovsky  (03.01.18 19:50:55 ~ 20:10:58)
ne tayt ne eteği kendime yakıştıramıyorum. göbekli ama ince bacaklıyım çünkü. başka vücuttan kopyala yapıştır gibi duruyor giydiğimde. şöyle bi şey: sketchtoy.com

  • pide  (03.01.18 19:55:25)
Yazın sadece mini etek, şort, elbise giyiyorum. Ortam fark etmiyor her ortama uygun var elimde.

Kışın alışamadım bir türlü. Üşüyorum sürekli.
  • jazzabel  (03.01.18 19:55:56)
Hiç giymiyorum.

  • poncikkurabiye  (03.01.18 20:09:59)
Çeşitli boylarda kot mini etek giyiyorum. Hemen her türlü mevsimi ve ortamı kurtarıyor modeline, çoraba ve ayakkabıya göre.

  • Phoebe  (03.01.18 20:13:26)
Haftada bir iki kez giyiyorum. Yazın daha çok, her ortamda giyerim.

  • pastörizesüt  (03.01.18 20:13:29)
Haftanin en az 3 günü giyiyorum sanirim. Mevsim fark etmiyor hatta kışın daha cok seviyorum çizmeyle falan

  • aquarium  (03.01.18 20:13:50)
çok özel günlerde giyebilir oldum, atıyorum arabayla yada taksiyle git gel yapıcaksam ve şık bi yerse gidiyorsam. yoksa normal bi cafe ye yada bara giderken kış hiç yazsa çok nadir giyiyorum malesef (istanbul'da böyle)

  • Meninasplash  (03.01.18 20:16:21)
Ayda birkaç kez giyiyorumdur herhalde. Her ortamda giyebilirim uygun olacak bir eteği ama kışın giymeyi daha çok seviyorum daha güzel kombinler yapılabildiği için. Yazın da etek değil ama tek parça elbiseyi hemen üstüne geçirip evden çıkmak çok rahat oluyor. Geçen yaz markete bile elbiseyle gittim çoğu zaman.

  • ms brownstone  (03.01.18 21:06:45)
Haftada 1 2 gün giyiyorum mutlaka iş yerinde. Normal zamanda pek giymem ama. Yazın daha çok aynı boyda elbiseler tercih ediyorum

  • mutlusismankedi2015  (03.01.18 21:07:26)
ben yazın giyiyorum nerdeyse hergün. Kışlık eteğim yok suan farkettim.

  • kismisolungac  (03.01.18 21:26:33)
Eteği yazın sıkça giyiyorum her yerde. Kışınsa özellikle işe giderken etek veya elbise giyebiliyorum sıkça ama iş dışında pek tercih etmiyorum.

  • duyond  (03.01.18 22:15:40)
resmen duyurudaki kadinlari ayikladi bir soruyla.
Giymiyorum. Hic giymedim

  • oldumubeabi  (03.01.18 22:41:55)
Kış aylarında hafta içi ortalama 3 kez giyiyorum. Pantolona nazaran yüksek bel etek tercihim.

Yaz aylarında daha az. Daha cok tatilde, akşam gezmelerinde vs. İşte giymem.
  • cabiday  (03.01.18 23:05:05 ~ 23:07:42)
Ben hiç giymiyorum da. Gelen cevaplar çok ilginç, ben hep etek yazın daha çok giyilir sanırdım.

  • shenergy  (03.01.18 23:47:38)