Tek kredi kartı

Merhaba,

Benim 3 bankadan farklı 3 kredi kartım var ancak hepsi düşük limitli 1000 TL altı. Ben istiyorum ki tek kredi kartım olsun yüksek limitli olsun. Enpara nın kredi kartına başvuracaktım düşük limit çıkar diye başvurmadım. Biraz kredi borcum var, kredi kartlarının da var borçları. Bu ay sonu en azından kredi kartlarını tamamen ödeyebilirim. Ancak ben yüksek limitli kredi kartını alabilir miyim? 3 kartı kapatsam enparaya başvursam yüksek çıkar mı? Yoksa yine düşük çıkarsa onları kapattığımla kalırım ki bunu da istemiyorum.

Bu arada belgelenenilir gelirim yok.
Enparayı arasam falan böyle anlaşıp alabilir miyim yüksek limitli bir şey?

Teşekkürler

bankaların kullandığı ortak bir sistem var. bu sisteme göre sizin bir kredi kartı limitiniz var toplam, eğer limitiniz doluysa hiç borcunuz olmasa dahi yüksek limitli kart alamazsınız. limitiniz olmasına rağmen banka belgeli geliriniz olmaması nedeniyle kendi politikasına göre düşük limitli kart verebilir ya da hiç vermeye de bilir. yani diğerlerini kapatmadan zor görünüyor ama o zaman kesin çıkar da diyemiyorum, enparayı ararsanız kesin yardımcı olurlar.

  • who cares wins  (02.01.18 15:06:21)
Diğer kartları kapatmadan limit düşürün. Limit düşünce diğer bankadan açılıyor limitin. Daha sonra yeni karta başvurun.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (02.01.18 15:41:37)