Çok içince yaptığınız salaklıklar

Hayatımın hiç bir zamanında çok fazla içtim denilmez. Dün malum yılbaşı herkes abartmış içmeyi. Ama biz arkadaşlarla elimizi bile sürmedik. Neyse 12 den sonra dışarda dolaşırken genç çocuğun birinin sarhoş sarhoş bağırdığını kendini yere attığını filan gördük. Normal abartılmış sarhoş hali işte. Yaklaştıkça ne söylediğini anlamaya çalıştık. Herhalde sevgilisinin adını söylüyor diye düşünüyordum ki küçük çaplı bir şok yaşadık. Antepspor diyordu. Emin olamadık bi kaç kez daha dinledik.Antepsporu kimse kapatamaz diyordu. Arkadaşlarıyla omuz omuza girdiler oley oley okey okey şampiyon antepspor diye bağırmaya başladılar. İçince bu kadar saçmalanabilir mi? Ya da bir insan neden içince aklına antep spor gelir agagssds

barış manço müzesine gidip doğukan in lan aşaaa diye bağırmışlığımız var bizim de oluyo öyle şlskfdşlksşlk

  • yuto  (01.01.18 20:37:28)
Ben sadece çok kahkaha atıyorum, böyle 10-15 dakikalık gülme krizlerine giriyorum. :) Her şey inanılmaz komik geliyor. Gülmekten cidden karnım ağrıyor, nefes alamıyorum.

  • yirmisantim  (01.01.18 20:41:51)
donla ramazan davulcusu kovalamışlığım var. nedenine dair en ufak bir fikrim de yok. asaadfadasf

  • keçeli-kalem  (01.01.18 22:19:57 ~ 06.01.18 17:47:37)
kendimi merdivenlerden atmaya çalışmışım eski sevgilim zor tutmuş sabah her yerim morarmıştı. asansöre yatıp burda uyuyacağım demiştim. genelde taşkınlık çıkarıyorum, bazen de olduğum yerde yatıp uyumak için ısrar ediyorum yol kenarı, masa nere olursa.

  • pushing up the daisies  (01.01.18 22:27:17)
bende geleneğe dönüştü diyebilirim, çok içmişsem rus veya sovyet milli marşını ya da katyusha'yı ayakta (elimi kalbime götürerek sjfjsfka) söyleyerek ağlıyorum. ilk kez sevgilimin yanında yapmıştım, niye bilmiyorum, çok sinirlenmişti. lan zilzurna sarhoşum, niye üzerime geliyosun. sovyetleri özledim diye ağlayıp sarılıyorum kıza (94'lüyüm bu arada ahagajsıakf), o "salak mısın sen, kendine gel" diyo. e salağım tabii, rahat bırak yau. şimdi rus dili ve edebiyatı okuduğum için zaten genelde sınıf arkadaşlarımla içiyorum, söylemeyeni dövüyoruz.

hatta katyuşa söylerken çekildiğimiz videonun internete düşmesi en büyük korkularımdan biridir, tamamen arkadaşın insafına kalmış durumdayız o konuda.
  • der meister  (01.01.18 22:35:50 ~ 22:36:16)
İçince neler oluyomuş. Sırf meraktan bir gün abartıcam içmeyi

  • valarmurgulis  (02.01.18 01:58:11)
Arkadaşımın evinde LCD TV kırdım.

  • roket adam  (02.01.18 02:05:59)
Ben bar masasını çok beğenmişim kucaklayıp götürmeye çalışmışım. Başka bir gün arkadaş palmiyeye tırmanıp palmiyeyle sevişmişti :( o anda ben de içkiliydim sokakta yere yatıp hıçkıra hıçkıra gülmüşüm. Bir keresinde de birinden kaçarken merdivenlerden inmek yerine atladım. Bir hafta belim ağrıdı.

Hep başkalarının videoya çektiği benim genel olarak hatırlamadığım şeyler başıma geliyor. Baya da videom var böyle. Yarın öbür gün yanlışlıkla ünlü olursam bu videolar çıkar korkusuyla tekrar ünsüz olurum.
  • jazzabel  (02.01.18 03:26:26)
istiklalde bir barda az kişi varken arkadaşlar gerçek bazlı şişe çevirmece oynadık. arada eğlenmek için cesaret seçtiğimiz oldu. türkçe rock parçalarına tuvalet kağıdını mendil gibi sallayıp halay çekmeler, kafaya sandalyeyi ters oturtup ben bir eşşeğim deyip baş selamı verirken sağolun efenim diye gezmeler falan. birkaç kere gittik oraya, her defasında da en gece kalanlardandık, abi izin veriyordu bizimki oranın gediklisi olduğu için.

  • godoşu beklerken  (02.01.18 08:21:06)