[]

şu laptop basit işlerde yeterli olur mu dersiniz?

tez yazmak için alınacak, yani office dosyaları ve pdf lerle haşır neşir olunacak ve internete girilecek. başka hiçbir iş yapılmayacak ama bu basit işleri yaparken çok sinir bozar mı, ağır çalışır mı? ssd si var ama celeron düşündürüyor.

urun.n11.com


 
ofis uygulamaları ve internet için yeterli.


  • rentts  (01.01.18 14:57:02) 
Kanser eder adamı benden söylemesi. 5 yıllık bir i5 işlemcili bilgisayar al bundan daha fazla performans elde edersin. Biz o hataya düşüp aldık sen etme.


  • kompisko  (01.01.18 15:01:40) 
bu dediklerini tablette bile yaparsın.


  • her gece aç  (01.01.18 15:03:50) 
ssd var iyi hoş da bu işlemci hızı ne?


  • regardless of what they say  (01.01.18 16:06:21) 
ne demek numerik klavye yok!111


  • regardless of what they say  (01.01.18 16:07:09) 
Ben kullanıyorum aynısını. Sorun yaşamadım açıkcası. 3 yıl önce ki i5 işlemcili bilgisayarım bunun içinden geçer orası ayrı ama yapacak birşey yok bu zamanda bu kur fiyatıyla ancak bu bilgisayarları alabiliyoruz. Oysa ki geçen seneye kadar bu paraya i3 işlemcili bir bilgisayar alabiliyorduk.

Kısacası günlük işlemlerin için kullanabilirsin dizi, film falan üzmez. Ofis işlemleri için birşey diyemeyeceğim çünkü hiç denemedim. Internette de 5-6 sekmeden sonra hafiften cortlamaya başlar haberin olsun. Onun dışında bu fiyata SSD olması iyi, sen bilirsin.
  • lana del rey  (01.01.18 19:49:04 ~ 19:51:11) 
Kanser. Alma.


  • yirmisantim  (01.01.18 20:42:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.