[]

İlk ve son şiir denememin ifşası

Günün en amatör işini de biz paylaşım öyleyse :)


geçmişimiz karanlık hayaletlerle dolu
geleceğimiz beyaz hayaletlerden ibaret
biz şimdi ne beyaz ne karanlık hayaletleriz
biz şimdi gri şafakta doğmuş ölüleriz.

yıllarca bakıyor aynada bir yüz bir yüze
ayrılacaklar bir gün bir vakit birdenbire
ayrılık ki bir daha görüşmemek üzere
hiç tanışmamış olacaklar geçmişte.

 
Güzel, yazmaya devam lütfen :)


  • simderun  (31.12.17 22:55:05) 
üstat, kapalı ve açık anlatımlı şiir arasında sıkışmışsın. ya açık anlatımlı devam, ya da kapalı, metaforlarlar anlamı vermeye çalışan bir üslüpla devam. ikisini harmanlamak biraz üslüp işi, şaire karışılmaz bu konuda. içinden geldiği gibi devam. iyisin.


  • karlmarx  (01.01.18 03:38:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.