bu atari oyununu bilebilen? 80lerin sonundan (bulundu)

aynen pacman gibi bir labirent - ortam düşünün. tepeden bakıyoruz olaya. ortam sabit değişmiyor.

astronot gibi bir elbisesi olan bir adamız. beyaz renk olmalı.

ateş ediyoruz sağa sola.

oyun bitince hayalet çıkıyor bir orda bir burda. onu öldürünce level geçiyoruz.

tabi bütün grafikler falan çok kötü. 80'lerin sonundan bahsediyoruz. 1988 1987 falan.

nedir bu oyunun adı?

edit: kobuzchu kiz ve raydingoz: alakası yok. bu dedikleriniz çok çok daha gelişmiş. benim dediğim pac man gibi bir labirent. grafik berbat ötesi. ates edıyorsun. labirentte saga sola donerek yuruyorsun falan.

edit2:

www.gamesdatabase.org

bunun gibi düşünün. adam saga sola ates ediyor vs vs.

edit3: duvara değince elektrik çarpmıyordu sanki.

ayrıca bölüm sonu hayaleti çıkınca makine değişik sesler veriyordu. heyecan falan.

mobile.donanimhaber.com

bunun gibi ama pacman gibi işte labirentler.

edit4:

i.ytimg.com

bunun gibi...

bulduktan sonra edit5:

funkypotato.com

hayalet ve bizim astronot kılıklı adamımız.

@raydingoz yazınca direk canlandı görüntüler.
bence de bomberman.

  • MandMs  (29.12.17 15:45:27)
  • pispinti  (29.12.17 16:08:09)
Bomberman olsa gerek, pacman gibi olan hatırladığım tek oyun

  • Uncle Sam  (29.12.17 20:38:25)