Korkunçlu rüya görünce

Yatagimdan isigin mesafesi 3 mt kadar. Kabus gordugum anda uyaninca yaklaşık 5 mt/sn hizla sicrayarak isigi aciyorum. Bir sure isik acik daha sonrasinda isik kapali ama telefon elimde vakit geçirerek unutmaya calisiyorum. Isigi acmadan ve uzeriden biraz zaman gecmeyince uyuyamiyorum tekrar. Ayni su anda oldugu gibi :D

Sizin tepkileriniz nasil oluyor? Ritüeli var mi benim gibi?

ışık açık uyuyorum

  • diss0640  (27.12.17 03:13:09)
Yorgan örtü ne varsa içine girip bekliyorum ama çok uzun sürmüyor sonra çıkıp uyumaya devam ediyorum. Yorganın bulup altına girene kadar çok komik gözüktüğüme eminim ama.

  • voyager 1  (27.12.17 03:17:00)
Uyanman iyi iste.
Ben uyanmak icin yalvariyorum kabustan bazen.

  • imelih  (27.12.17 04:36:32)
uykusuzluktan sizana kadar uyumuyorum.

  • eksimeksi  (27.12.17 05:47:06)
Işık açık uyuyorum.

The X-Files ve bilimum Chucky benzeri filmleri izleye izleye büyüdüm.
  • hayirsiz  (27.12.17 05:57:42)
Ters tarafıma dönüp uyumaya devam ediyorum, birkaç saniye bekliyorum ki rüya kaldığı yerden devam etmesin.

  • i was made for you  (27.12.17 06:53:21)
Aslında seninle hemen hemen aynı. Çok çok rahatsizsam bilgisayardan film açıp sesini kisarim. O ışıkla uyumaya çalışırım. Bi telegram grubum var, oraya yazarim.

  • elorelia  (27.12.17 07:47:21)
Kabusun kuvvetine ve benim kendimi ne kadar kaptırdığıma bağlı.

%90 geri kafayı koyar yatarım. Hatta mal gibi hızlıca uyuduğum için kabus devam edebilir.

%10 Az salona geçer ışığı açar beklerim. Sonra yatarım.

Sadece bir kere o kadar kötü kaptırmıştım ki kendimi söz konusu olayların yaşanmadığına ikna etmek için interneti açıp kontrol etmiştim. (Evet o seviyede uyku sersemliği)
  • cleric  (27.12.17 08:24:48)
Mutfak sigara.

  • brad pitt  (27.12.17 08:49:25)
kenefe gidip, küçük ihtiyacımı yaparım.
ardından da, yatar uyurum.
altı, üstü rüya bu!
abartmamamk lazım.
  • pangea  (27.12.17 12:54:37)
Hatırlayabildiklerimi sonradan unutmamak için kenara not ediyorum ve gözümü kapatıp uykuma devam ediyorum.

  • iwasbornonamountainside  (27.12.17 16:43:39)