Erkeklere soru - ödev için

i.hizliresim.com
Bu tarz oturma elemanları ile aranız nasıl? Oturma kısmında ortada çıkıntı olanlar.
Sizi rahatsız ediyor mu yoksa sıkıntı yok mu?
Teşekkür ederim.

O ney öyle gardaş

  • anon1m  (27.12.17 01:15:28)
sırtlığı olmayan tüm oturaklar rahatsız ediyor.

  • c1b2k3  (27.12.17 01:31:29)
sırtımı dayayamadığım her oturak beni rahatsız ediyor.

  • bir sevgi faresi jamal  (27.12.17 01:31:36)
Sikinti yok

  • all girls dream  (27.12.17 01:31:46)
Pardon belitmemişim sadece oturma kısmı için soruyorum.

  • Domuz  (27.12.17 01:32:35)
O ne oyle ya? Ilk kez goruyorum hoslanmadim oturmak tercihim olmaz. Mazallah erkekligime zarar gelebilir.

  • allah yazdiysa bozsun  (27.12.17 01:47:33)
sırtlıksız omurgam çöküyor oturamıyorum. dik durma problemim var :(

edit: zemin de huylandırıcı şahsen tercih etmezdim.
  • yuto  (27.12.17 02:23:48 ~ 02:24:43)
sevenler gizli ibne oluyor de mi? gizli ibnelik testi bu.

sırtlık yoksa olmaz. ayrıca çok küçük g.t sığmaz buna.
  • ya ben lan neyse  (27.12.17 02:25:02 ~ 02:25:26)
@ya ben lan neyse, gerçekten test değil ve gerçekten ödev için:)

Tekrar teşekkür ederim cevaplar yardımcı oluyor.
  • Domuz  (27.12.17 02:38:22)
Bacak bacak ustune atmak icin rahat gorunmuyor. Tamam oturmamiz gerektigi sekilde oturuyorsak belki ama otururken milyon sekle giriyor insan. Bakmasi bile rahatsiz etti beni

  • nickfury  (27.12.17 03:58:20)
Herkes çıkıntıya takılmış, ama aslında bir çıkıntı yok. Çöküntü var, yani çıkıntı olarak gördüğümüz kısım aslında koltuk zemini ile aynı hizada. Bacaklar aşağı doğru rahat etsin diye bacakların aşağı sarkmasını kolaylaştıracak çöküntüler var.

Şimdi bacaklarımı kaldırıp koltuğumun süngerine baktım, fotoğraftakilerine benzer izler oluşmuş. Ki koltuğum standart ölçü, bar tipi böyle yüksek sandalyelerde bacaklar daha çok aşağı sarkmak isterler.

Rahat olabilir.
  • John Bloor  (27.12.17 08:33:14)
bu iskemlelere doğru oturursanız inanılmaz rahat oluyorlar. geçen refakatçi olarak 2-3 gün hastanede kaldım. bunlardan vardı bir tane, sürekli üzerinde oturdum, öyle rahattı.

  • co2s2  (27.12.17 10:05:28)