suçlama sözlük yazısı içerir

Bir tecavüzcü şerefsiz bir şehrin halkını temsil eder mi (bkz: suphi altındöken)
gerçekten harika insanlar.
26.12.2017 13:43 hidrolikrotrecan

elbette etmez. ne alak allah aşkına?

böyle bir genelleme yapmak aptallıktan başka bir şey değil. o entry yi giren kişi ne kadar ytaşamış mersinde ya da tarsusta? o kişiyi tanıyor muymuş? o kişinin seceresini mi tutmuş vs vs.

tecavğz taciz öldürme vs olmayan bir şehir mi var ülkede?
  • mahone  (26.12.17 17:27:24)
Duyuruda hiç hakaret falan etmedim ama bunu yazan net gerizekalı ve şeref yoksunu kuyruk acısı çeken bir şahsiyet belli ki.

  • helena  (26.12.17 18:12:48)
o şehrin halkını değil de komple türkiye cumhuriyetini temsil ediyor dese daha mantıklıymış. sanki diğer illerden hiç sapık, katil vs çıkmıyor.

  • elorelia  (26.12.17 18:16:58)
e mersinliler süper insan demekle aynı saçmalık. eğer memleketçilik yapıp öyle saçma bi iddiada bulunuyosanız bu cevabı da hakedersiniz.

  • ghilleinthemist  (26.12.17 18:22:37)
@ghilleinthemist
mersinliler adanalılar hataylılar vs vs süper olması diye genellenmemeli zaten ama sırf başlıkta favori kasmak vb. için böyle çirkin bir şeyin yazılması hiçbir şekilde hak edilemez

  • helena  (26.12.17 18:25:01)
Meskoop şoförleri çoğunlukla Doğudan veya İç Anadolu'dan geliyorlar ırkçı yaklaşımda o bölgelerin de insanları içinde iyisi de var kötüsü de var

  • Sandman  (26.12.17 18:41:44)