2017'niz nasıldı? iş anlamında..

benim güzeldi. umarım 2018'de de devam eder diye umuyorum.
2500 tl'ye türkiyede kurumsal bir firmada tekniker olarak çalışıyorken, kazandığım paranın 4.5 katına yurtdışı şantiyesinde çalışmaya başladım. daha az stres daha güle oynaya.
umarım 2018'de de devam eder diye umuyorum.

bunların hepsini ölmeye yakın sokakta bulduğum ŞANSLI ismini verdiğimiz ve yaklaşık 1 senedir bizimle yaşayan kedimizle alakalı olduğunu düşünüyorum.
öyle bir şeyler.

şans getirsin 2018'de umarım..

23 yillik ticari hayatimin zirvesiydi.ve bu senenin daha iyi gececegini dusunuyorum. Malesef ekonomik darbogazin arttigi zamanlarda bazi sektorler yukselise geciyor.zaten ölümsüz bir sektordeyim.ama krizler uzucu de olsa bana yariyor.

  • a summer day  (26.12.17 12:19:59)
Ortalamaydi. 2018'den beklentilerim daha buyuk. Umarim hepimiz icin ugur getirir.

  • rusyalı kozmonot  (26.12.17 12:26:07)
Ailemiz adına söyleyecek olursam 50 senelik ticari kariyerimixin en kötü ikinci senesini yaşadık. Bunda babamın yapmadığı geliştirme ve modernleşme yatırımının etkisi büyük. Eski kafa ile yeni nesile hitap etmeye çalışıyor sonuç olarak her sene daha kötüye gidiyor. Ama bizim haricimiz olarak etraf piyasa da kötüydü, mimari ve tasarım işi olanlar boş değil. Günümüzü yakalanmadan eski kafa ile devam etmek isteyenler perişan.

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.12.17 13:41:08)
fena değildi. 2016 o kadar kötüydü ki, 2017 iyi geldi. umarım 2018 daha da iyi olur.

  • babilbaligi  (26.12.17 14:07:22)
ilk 3 ayı çalışabildim sadece. o zamandan beri işsizim. şu sıralar sürekli iş görüşmem oluyor gerçi. umarım bi yere girebilirim. bunu yazarken bile bi yandan mailleşiyorum. geçen sene bu dönemlerde antalya'ya çalışmaya ve sözde sevgilimin yanına gitmiştim, hep işten ayrıldım hem sevgilimden. nisan'da tıpış tıpış izmir'e döndüm geri. her türlü egzama, gerek terk edilme gerek işsizlik gerek gelecek kaygısı sağdan soldan vurmaya başladı. madem iş bulamıyorum kendimi iyileştireyim dedim. sigarayı bıraktım, spora başladım. uyku düzenim nispeten iyi. antidepresanlar da yok. sevdiğim biri var gibi, yok da gibi, beklentimi sıfırladım. sadece işe güce odaklandım. kıssadan hisse mental açıdan kendimi toparlamaya başladığım bir dönemdi. her ne kadar işsiz olsam da.

  • nice tnetennba  (26.12.17 14:19:53)
bok gibi.. 2016'da da böyleydi,2015'te de 2014'te de.. 2010'a kadar gidiyor.. yanlış tercihler, yanlış firmalar, yanlış insanlar.. pek umudum yok artık ileriye dönük...

  • silah taciri  (26.12.17 16:38:49)
işsizdim fakat tezimi bitirdim. yarın savunmam var. konuştuğum 2 firmadan haber bekliyordum. yarın, tezimi bitirdim diye arayacağım. doktoraya başvurdum. iş olmazsa bir şekilde böyle devam etmeye çalışacağım.

  • rain when i die  (26.12.17 16:45:55)
çok çok iyiydi. planlamamış olmakla birlikte tr'de çalışıyorken, yurtdışına iş yapmaya başladım.

  • mr sherlock  (26.12.17 16:46:12)
işsiz ve okulsuzum.

  • pinkpeony  (26.12.17 16:55:59)
İş anlamıyla iyiydi - ne kadar zamandır beklediğim terfiyi aldım.

Özel hayat hüzünlüydü ama - terfiden iki hafta sonra anneciğimi kaybettik...
  • SiyamkedisiZorro  (26.12.17 17:18:41)