bursa

selamlar,

bursa'da 1 gün geçireceksiniz, nasıl planlarsınız? Nereye gider, nerede ne yersiniz? (araba var)

kisin nereye gidilir bir fikrim yok. yazin hayvanat bahcesi ve botanik park derdim = / yemek olarak kayhan da pideli kofte demek icin geldim. yesil pideli kofte var gayet guzel ve fiyatlari uygundur. iskender bana overrated geliyor.

  • pwnography  (22.12.17 22:44:56)
3.bp.blogspot.com

suraya gider 1.5 iskender cakarim, kesin.
  • cooperr  (22.12.17 22:55:23)
@cooperr daha önce gittim oraya. bir daha gidilecek kadar özel olduğunu düşünmüyorum :/

  • axl  (22.12.17 22:58:16)
herkes iskender diyecek ama bence başka yerde bulamayacağınız yiyecekler yeyin, mesela cantık, pideli köfte.

şehir içinde gezme için araca ihtiyacınız yok, tophane taraflarında arabayı bırakıp tophane'den başlayıp, heykele kadar gezin, yemek işini de bu aralarda halledersiniz. 2. gününüz varsa teleferikle uludağ derim, 3. gününüz varsa da Mudanya. Herhangi bir akşamda eğlence için nilüferde fsm bulvarı yeni meşhur oldu
  • gezegen olan pluton  (22.12.17 22:58:19)
ben gittiğimde;

trilye, cumalıkızık ve gölyazı'ya gitmiştim. Gayet güzel yerlerdi.
  • eazy  (22.12.17 23:02:59)
Zennup diye bir restoran var ben oraya giderdim.eksta olarak cantık ve tahinli pide gömmeden gelmezdim

  • oligomer  (22.12.17 23:09:01)
Irgandi koprusu, tarihi ordekli hamami icindeki kafe, termal hamam/hamam, bedesten, ulu cami, surlar, turbeler (lginizi cekerse bu)

Bursa disi olsun derseniz cumalikizik, trilye
  • kuehles blondes  (23.12.17 00:47:36)
Zennup +1

  • mysql34  (23.12.17 08:23:44)