Ankara Opel servis

Merhaba, eskiden arac bakimi icin cayyolu opele goturuyordum ama kapanmis
ve oradaki oldukca bilgili ve ilgili abimiz Ahmet Katmer bey de ayrilmis.
O yuzden opelci arkadaslara sormak istiyorum Ankara'da guvenilir
pahali olmayan guvendiginiz bir servis var mi? Zira yetkili servise artik
goturmeyecegim. Tesekkurler

hala opel servislerine giden insanlar mı var ?

(bkz: gürses opel rezaleti)
  • paudi  (22.12.17 13:46:08)
iste suan yok o yuzden soruyorum yetkili servis harici bir tavsiye.

  • omonia  (22.12.17 13:54:28)
ben tereyagoglu'na goturuyordum opel varken ama sercal da cok tercih ediliyor.

  • cedex  (22.12.17 15:07:32)
Hipodrom'un oralarda Kazım Karabekir Sanayi diye bilinen bir yer var, oto sanayisi. Orada Zihni Usta var, ona git. Elektrik sorunu varsa Heriş Oto Elektrik var ona git. Ben oralarda bir kadın olarak tek başıma rahatlıkla güvenle dolaşabiliyorum ve dolandırılmıyorum, bi oralara bakın derim. Dur bakim bi dakka.

www.google.com.tr!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14d34e8d24de989f:0x74cab258501aa01e!8m2!3d39.9444348!4d32.843922

Burada metrodan inince cadde karşısından itibaren Kazım Karabekir Oto Sanayii başlar. Oralarda.
  • yaren  (22.12.17 15:47:02)
tesekkur ederim :)

  • omonia  (22.12.17 18:03:07)
tabii ki açık ara önde, tartışmasız Şaşmaz'da "Opel Garage-Hakan Bey". Bir kere giderseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız ve eminim başka yer aklınıza bile gelmeyecek. Reklam gibi oldu ama ben ilk Opel'imden itibaren tüm marka araçlarımı kendisine götürürüm.

  • guro1907  (23.12.17 00:18:43)
(git: www.firmasec.com )

Aracim baska bi marka olmasina ragmen Ferhat ustaya goturuyorum ve cok memnunum.

Klima ile ilgili bi problem vardi baska ustaya yonlendirdi. Rot balans ile ilgili bi problem vardi yine araciligiyla bi yere gittim. Arkadasimin kaporta isi vardi yine yonlendirdi ve memnun kaldik.
  • bir3iki7  (23.12.17 00:27:14)