sinemaya en son ne zaman gittinz?

selam,

star wars'a gitsem mi diye dusunuyordum ama imax'te 36 lira oldugunu gorunce oeh dedim. piyasaya ne olmus oyle...

en son ne zaman gittigimi hatirlayamadim, asagidaki siteden vizyon filmlerine baktim. kuzenimi moana'ya goturmustum en son demek nisan gibi filan gitmisitm :( baya da olmus.

siz en son ne zaman - hangi filme gitmistiniz?

hangi film ne zaman vizyona girdi: boxofficeturkiye.com

Sinemia al, ayda 3 sinema 14.99

1 tane iMax olabiliyor.

Ben her hafta gidiyorum en son aile arasındaya gittim çok beğendim.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (20.12.17 19:31:36)
sinemia ile tanışman lazım fakyoras , enkarta özel ayda 3 defa sinema kullanımı 15 tl

soruna gelirsek en son 20 gün önce justice league
  • nivoandmira  (20.12.17 19:32:40)
36 tl vermene gerek yok. İnternette (donanımhaber vs) kupon kodu satan kişiler var oralardan yarı fiyatına kupon kodu alıp gidebilirsin.

  • mr sherlock  (20.12.17 19:34:52)
inanmayacaksın ama en son zorlu center cinemaximumda gittim. eylülde. atomic blonde. 28 liraydı bi kişi ve imax vs değil ha. gereksiz pahalı. hani cinemaximum normalde pahalı, zorluda daha pahalıydı sanırım. daha da gitmedim. hammallık gibi geliyor.

  • elorelia  (20.12.17 19:46:01)
sinemia üyesiyim, bu sayede rahatlıkla gidiyorum.

en son hafta sonu star wars'a gittim.
  • fragile lady  (20.12.17 19:46:11)
Pazartesi star wars'a gittim.

  • renksizbukalemun  (20.12.17 19:53:20)
Ruh ve Beden'e gitmiştim en son festival filmleri hariç neredeyse hiç gitmiyorum zaten. Diğerlerini evinizi konforunda kimse tarafından rahatsız olmadan izleyin.

  • bartholomew87  (20.12.17 19:56:32)
en son justice league'e gittim, 2 hafta falan önceydi sanırım. 3d bana da acayip pahalı geliyor. bir de son zamanlarda sinema seyircisi de çok çomarlaştı. ne zaman gitsem birileriyle tartışmaya girmek zorunda kalıyorum. illa denk geliyor 4-5 kişilik erkek grubu tüm film boyunca konuşan. film keyfinin içine sıçıyorlar. evde izlemek daha iyi.

  • doxanikee  (20.12.17 19:59:42)
geçen ctesi, starwars
geçen cuma, maide'nin altın günü

hey gidi sinemanın 5tl olduğu zamanlar...
  • antik depresan  (20.12.17 20:00:22)
en son the martian'a gitmiştim. yaşadığım şehirde vasata yakın sinema sadece cinemaximum var. ona da para vermeye değmez. dvd alıp izliyorum arada.

  • sporty  (20.12.17 20:01:08 ~ 20:03:55)
cuma günü star warsa gittim.

  • ontheroad  (20.12.17 20:04:58)
3 aralık'ta ayla filmine gittim. forum istanbul cinemaxiumum'da tam 23, öğrenci 21 tl idi.

  • tabirimekruh  (20.12.17 20:08:52)
olağanüstü bir durum olmadıkça sinemaya gitmiyorum. en son 10 sene önce falan gitmişimdir :p

  • burya  (20.12.17 20:16:30)
2 hafta önce gittim. Genelde ayda 1-2 gidiyoruz, gitmeyince eksiklik hissediyoruz. Her ay güzel film olacağına emin olsam sinemia alacağım.

  • fraise  (20.12.17 20:28:42)
Geçen hafta gittik. Aile arasındaya. Sinemia İstanbul için iyi olabilir ama bilet fiyatları max.10 liraysa ve hergün sinemaya gitmiyorsan mantıklı olmuyor. Geçen bahar 3 aylık almıştım da çok yorulmuştum. İş, spor, sinema derken yoruluyor insan.

  • naksidil  (20.12.17 20:44:29)
The Killing of a Sacred Deer'a gittim.

www.firsatbufirsat.com

Buradan kod alıp Emaar'a gittim, 12 TL ödedim.
  • i was made for you  (20.12.17 20:45:36 ~ 20:45:45)
Son pazar günü sw'a gittin.

Maximum kartla ilk seans 7 tl. Özellikle tek gidiyorsam öyle yapıyorum. Ama kampanya 31/12'de tekrar uzatılmazsa bitecek.

Biterse internette cinemaximum bileti 10 tl ye falan satılıyor. Böyke kampanyalar var. Onlara bakarım.
  • EasyTiger  (20.12.17 21:37:48)
sekiz dokuz senedir sinemaya gitmiyorum

  • eksimeksi  (20.12.17 23:38:07)
1 yılı geçti,
en son geçtiğimiz değil ondan önceki Aralık ayında Alien/Covenant

  • sadegazoz  (20.12.17 23:43:30)
9 yıl önce. Sadece ortamı sevmiyorum zorlandığımda gittiğim bir filmdir o da.

  • vasilias  (20.12.17 23:48:48)
her hafta gidiyorum. 8/35 arası değişiyor biletler.

8 lira bağımsız ilçe sineması, 35 akasya, zorlu, istinye park gibi yerler.
cinemaximum'larda bile ilçeden ilçeye değişiyor bilet fiyatları.
  • osmanyueksel  (21.12.17 02:08:30)