Duyuru Hediyeleşmesi - İletişime Geçilmeyenler - Gönüllüler

Ek : 2 gönüllüye ihtiyacımız var kitap gönderisinde. buraya yazabilirsiniz veya mesaj atabilirsiniz.

Merhaba,

Diğer duyuruya baktığımda %80-90 oranında kişiler birbiriyle iletişime geçmiş.
Hediyelerin bir kısmı gönderilmiş, alıcısına ulaşmış bile :)

Bu akşama kadar kendisiyle iletişime geçilmeyenler buraya yazarlarsa eşleri olan kişileri listeden çıkaracağım. İletişime geçilmeyenleri kendi aralarında eşleştireceğiz, yada gönüllü olarak ben gönderirim diyen arkadaşlara ihtiyacımız olacak.

İki tane çekiliş olduğu için hediye-kitap olarak belirtmenizde fayda var.

Çekilişte kendisine ulaşılmayan kişilere ben çam sakızı çoban armağanı gönderirim diyecek cengaverlerin buraya yazmasını rica ederim, aynı şekilde sizinle iletişime geçilmediyse siz de buraya yazın.

Eşleşmelerin çoğunda sorun yok, sorunlu olanları da böylelikle çözebiliriz.

Herkese mutlu seneler,
Sevgiler.

Ek: Çekiliş sonuçlarının yerine bunu sabitlersek çok güzel olur.

üçüncüye belirtiyorum ama hediye alacağım kişi çekilişten ayrıldığı için hediye almak için boştayım. bir de bir an önce eşleşelim çünkü zamanımız azaldı :)

  • dedimmidemedimmi  (19.12.17 21:28:04 ~ 21:28:24)
@dedimdemedim,

üçüncüye belirtiyorum ama hediye alacağın kişiyi sana mesaj atacağım :)
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (19.12.17 22:03:37)
Hediye alacağım kişiye mesaj atmama rağmen geri dönüş yapmadı maalesef hediye gönereceğim kişi yok. Hediyeleşmede eşleştiğim kişi; nihilanth

  • murtiii  (19.12.17 22:57:13)
pieta ile görüştüm, kendisine hediyesini yollayacağım. Big bada bum bum ile mesajlaştık ama sormama rağmen adres istemedi. enteresan bi arkadaş. çok acayip.

  • hasmetizm 2046  (19.12.17 23:03:06)
bulamiyorumk kullanıcısına hediye alacaktım ulasamiyorum

  • eriksatie  (19.12.17 23:10:43)
@eriksatie : nicki bulamıyorum olarak mesaj atar mısın lütfen.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (19.12.17 23:33:26)
Merhabalar,

Yılbaşı çekilişinde bana hediye alacak kişi olan "erdoyil" henüz benimle iletişime geçmedi. ama problem değil, haber edeyim dedim.
  • kullanıcı adı  (19.12.17 23:56:01)
kitap çekilişinde eşleşmiş olduğum kingdagos benimle iletişime geçmedi.

  • a perfect lie  (20.12.17 08:49:10)
rakicandir ile iletişime geçtim, kitabını göndereceğim. bana kitap gönderecek olan ssrtac mesaj atmadı.

  • tabirimekruh  (20.12.17 10:54:45)
kentaçdiz'e bu hafta alip, gonderecegim. yogunlugumdan dolayi firsat bulamadim. rukayka bana bir sey yazmadi, onunla iletisime gecemedik.

  • evimin paspasi  (20.12.17 12:08:41)
Bana kitap alacak @dahinnotha ile iletisime gecmistim ama adresi vermemisim, o da kac gundur sormamis. :( Mesaj attim, umarim gorur. Onu bekliyorum.

Ayrica, kitap cekilisi icin gonulluyum. Esi olmayan bir arkadasa kitap gonderebilirim. :)
  • thomaswantsmore  (20.12.17 12:12:36)
beni eşleştirilmek üzere yazabilirsiniz, daha önce kaydım yoktu.

  • legalize marijuana  (20.12.17 12:20:29 ~ 12:21:16)
Kitap çekilişinde bana alacak olan babilbaligi denen şahsiyetten halen haber yok. başka varsa böyle, eşleşelim mi :(

  • cezzar dede  (20.12.17 12:23:03 ~ 22:34:19)
Ben basvurunun son gununu kacirdigim icin katilamamistim da simdi esi olmayanlarla eslesme icin basvurabiliyor muyuz yoksa essiz olanlar kendi icinde mi eslesecek?

  • lamira  (20.12.17 13:03:11 ~ 13:04:07)
Bana hediye alacak olan darkwizard hala iletişime geçmedi. Bu saatten sonra da geçmez diye tahmin ediyorum.

Edit: Yeni eşimle konuştuk, tamamız :)
  • iwasbornonamountainside  (20.12.17 14:11:53 ~ 21.12.17 20:07:43)
Kurmalıfare- kitabını gönderdim
Kedimbitmiş - hediyeni gönderdim
Monicapp kitabımı almış
Ofelia hediyeye bakıyor :)
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (20.12.17 14:16:48)
@dedimmidemedimmi - iwasbornonamountainside a alabilirsin.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (20.12.17 14:17:26)
benim hediye alacağım, aynı zamanda mirty'ye de hediye alacak olan KingDagos ikimize de dönüş yapmadı. biz de mirty ile görüştük, KingDagos'u aradan çıkardık. ben mirty'ye hediye göndereceğim.

  • kibritsuyu  (20.12.17 17:37:12)
ben gönüllü olarak hediyesini alamayan birine hediye gönderebilirim.

  • Phoebe  (20.12.17 17:52:14)
geçtim yolladım bile 1-2 güne gider kargosu

  • alt4y  (20.12.17 17:57:14)
ben hediyemi gönderdim ama bana hediye alması gereken kişi ile hediye konusunda iletişime geçmedik.

  • ron dennis  (20.12.17 19:54:00)
@ron denmiş; murtiii seninle iletişime geçecek.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (20.12.17 22:42:50)
Benim de kitap alacağım kişi yanlışlıkla kitap duyurusuna +1 demiş sanırım, bana alınıyor ancak benim alacağım bir kişi yok şu an için. Kitap hediyesini ona alacak kişi ile iletişimde problem yaşayan, kitabını alamayan herhangi bir kişiye kitap almalıyım ben de. Mesaj bekliyorum.

  • heyarramhe  (21.12.17 00:30:05)
Bana kitap alacak olan @voyage benimle iletişime geçmediği için şu an bana kitap alacak biri yok.

Onun dışında sorun yok. Kitabımı gönderdim, hediyemi yarın gönderiyorum, hediyem de gönderildi yarın ulaşacak elime.
  • captainimsi  (21.12.17 01:54:26)
@heyarramhe captainimsi'ye alabilirsin kitap sen.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (21.12.17 01:59:13)
benimle iletişime geçilmedi.
benim iletişime geçtiğim kişi de cevap vermiyor artık, vazgeçti sanırım.

  • vedatchilipeppers  (21.12.17 12:46:52)
Sevgili vedatchilipeppers'a cevap verdim, herhangi bir problem yok.

  • saygilarefendim  (21.12.17 15:13:03)
çekilişe katılmadım. nasıl oluyor bilmiyorum. bir kitap (kütüphanemden) bir de ufak başka bir hediye yollayabilirim.

  • format c  (21.12.17 15:20:19)
bulamiyorum kullanıcısına sözlükten ve duyurudan ulaşamadım. (benim alacağım hediye için)

@vedatchilipeppers = sana sözlükten ulaştım ya dostum :)
  • ilkerrr  (21.12.17 16:28:37 ~ 16:30:06)
ilker mesajıma cevap vermedin ben de vazgeçtin sandım süre de geçince, ok o zaman problem yok

  • vedatchilipeppers  (21.12.17 18:13:33)
Porn star'a ulaşamadım. Hediye gönderecektim. Bana gönderecek eş ulaştı bana.

  • Pleiades  (21.12.17 18:54:14)
Edit: hediye çekilişi.

  • Pleiades  (21.12.17 18:56:12)
@heyarramhe bana kitap alıyor, sorun kalmadı.

  • captainimsi  (21.12.17 21:49:55)
@Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir kişisinden kitap(lar)ımı teslim aldım. :)
@elphantgun kendisi biraz bekletmek durumunda kalsam da az zaman kaldı. gönderim yapılacaktır.

  • kurmalifare  (21.12.17 22:43:40)
İlk eşim çekilişten çıktı, ona alacak kişiyle bir defa konuştuk ama uzuun bir süredir haber almadım yani onun tarafından da ekildim. İyi kalpli bir gönüllü yok mu :’)

  • helena  (22.12.17 12:26:23)
Yeni yıl hediyesi ve kitap hediyemi gönderdim, göndereceğim kişilerle kargo takip numarasını paylaştım. Kusursuz dostların dört ayağı var bana hediye aldı, gönderdi ama kargo adres yanlışlığını farkettik, düzelecek bir durum. Kitap alacak arkadaşla da görüştük adres vs verdim, umarım herşey yolundadır.

  • kedimbitmis  (22.12.17 13:04:21)
Kitap alacağım kişinin adres bilgilerini aldım, pazartesi kargoya vereceğim muhtemelen.

Bana alacak kimse çıkmadı halen. Şaka gibi bir organizasyon gerçekten. İlk ve son kez katılıyorum bu saçmalığa.
  • cezzar dede  (22.12.17 13:58:49)
@cezzar dede sana alacak kişi iletişime geçmedi mi?

İletişime geçilmeyenlere partner bulmaya çalışıyoruz. Eşleştiğin kişiyle iletişime geçemeyince organizasyon niye şaka gibi oluyor?
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (22.12.17 14:06:00)
@cezzar dede; tarafsizbölge sana mesaj attı hediye için. Dönüşünü bekliyor.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (22.12.17 17:15:27)
karşılık için yapıp eş bulamayınca sinirlenip bir de buraya yazma cesareti gösteren var. gerçekten pes.
sen hediyeni gönderdin. bırak gitsin. gelirse gelir gelmezse gelmez. büyütecek bir şey yok.

  • format c  (22.12.17 20:01:46)
Ben her iki çekiliş için hediyelerimi gönderdim. Kitap çekilişinde bana gönderecek kişi hediyemi yolladı. Ancak diğer çekilişte bana hediye alması gereken voyage sadece ilk mesajlaşmada adresimi soru ve ondan sonra bir daha haber alınamadı. Hediye gönderecek kişiye de yanıt vermiyormuş sanırım.

  • tss  (24.12.17 12:20:16)
ben de katılmak istiyorum.

  • dolaysiztumlec  (24.12.17 14:52:32)
Sorunsuz şekilde hediyemi aldım ve gönderdim.
Gerek duyulursa gönüllü olabilirim.

  • ismira007  (24.12.17 21:56:34 ~ 21:58:05)
tekrardan selamlar. Bana hediye alacak arkadaş kayıplarda bilginize :)
Benim hediye alacağım arkadaştan adres bekliyorum. adres gelince gönderimini halledeceğim.

  • ilkerrr  (25.12.17 19:07:43)
ben @kastevlikutlama'ya hediyemi yolladim. kargo teslim edildi bilgisi geldi.
@cevabveremedim benimle iletisime gecti ama henuz kargosu ulasmadi.

  • bim tribi  (25.12.17 21:17:31)
@yemrem'e hediye gönderildi, @ arya yada vera iletişim ilk gün kuruldu ondan sonra ses seda yok.

  • Fritz-X  (26.12.17 12:36:20)
yurtiçi kargo'da iki kitap gönderdim 20 lira aldılar zam geldi diye, kargo alternatifi veya ptt ne kadar alıyor önerilirse bazılarımızın işine yarayacaktır.

  • legalize marijuana  (26.12.17 11:54:42)
@legalize marijuana;
Ben aşağı yukarı 800 gr. ağırlığındaki bir gönderiyi "kitap olduğu için" PTT kargodan 3 liraya gönderdim.

  • mutekebbir  (26.12.17 12:54:03)
cezzar dede bana dönmedi hala :(

  • tarafsizbolge  (26.12.17 15:18:59)
ms brownstone nickli yazara hediyeyi az önce gönderdim. Kendisine bilgi verdim. bana hediye alacak olan @saygilarefendim nickli yazar da perşembe günü hediyemi elden teslim edeceğini söyledi. bir çay içeceğiz kendisiyle:) herkese belirsizliklerin olmadığı mutlu yıllar dilerim:)

  • pinkythebear  (26.12.17 16:46:47)
Ben hediyelerimi gönderdim, kitap ulaştı, yeni yıl hediyesinin ulaşıp ulaşmadığı dönütünü alamadım. Kitap aldığım kişi de nezaketen bana bir kitpa yolladı, çok ince bir düşünceydi. Kitap alacak kişi ile bilgileri paylaşmıştım ama sanırım göndermekten vazgeçti. Yeni yıl hediye gönderimi için de bir kargo problemi yaşıyorduk nasış bir çözüm oldu bilemiyorum.

  • kedimbitmis  (26.12.17 18:49:50)
hediyem geldi, hediyesini gonderdigim kisi ise hediyeyi almis :)

tesekkurler @kddav
  • fakyoras  (27.12.17 19:08:52)
ben de katılmak istiyorum.

  • hsmbnl hotmail com  (27.12.17 23:33:44)
hediyemi gönderdim teslim edildi benimki henüz elime ulaşmadı

  • Yaratıcı Nickli Helper  (28.12.17 09:58:10)
Hediyelerim ulaştı, ancak bana alınacak hediyeler gelmedi, yinelemiş de oldum böylece. güzel bir organizasyondu karşılıklı efor verilince daha hoş oluyor tabii. Ancak seneye katılmayı düşünmüyorum, 2018 herkese mutluluk getirsin.

  • kedimbitmis  (28.12.17 16:38:00)
hiçbir kuraya katılmadım ama eşi dönüş yapmayan bir kullanıcıya kitap hediyesi göndermeye gönüllüyüm.

  • pinkpeony  (28.12.17 16:51:31)
Sadece kitap çekilişine katıldım. Babilbaliği'na kitabını gönderdim, sanıyorum eline ulaşmış olmalı. Ben de eriksatie'den kitabımı bekliyorum, adres bilgimi paylaştım ama sonra haberleşmedik.

Herkese huzurlu ve keyifli bir sene diliyorum.
  • a day at the races  (28.12.17 17:14:30 ~ 17:16:53)
Hediyemi yolladım bana hediye alan yok hediyesiz kaldım :)

  • ilkerrr  (28.12.17 17:33:39)
Ben kitap ve hediyeyi yolladım, hediye ulaştı, kitap da bugün ulaşır.

Bana kitabım geldi ama hediye yollayacak kişi adresimi sorduktan sonra hiç mesaj atmadı, cevap vermedi. Benim hediye yalan oldu sanırım :)
  • orange coffee  (28.12.17 17:33:40)
Kitap ve hediyeyi yolladim. Sahiplerine ulasti.
Kitabim da geldi. Ama hediyemden ses yok hala. Tuhafima gitti cunku arkadas direkt adres istedi. Bisi sormadi baska. Tuhaf. :)

  • thomaswantsmore  (28.12.17 18:15:55)
hocam size durumla ilgili pm attım.

  • drystedb efficacious  (29.12.17 00:05:18)
hediyemi istanbul'da olduğum bir ana denk geldiği için, sevgili normalisoverrated ile buluşup, çok güldüğümüz bir kahve, sohbet, muhabbet eşliğinde ilettim :)).
hediyem sevgili mirty'den geldi. çok nokta atışı bir hediye yollamış bana :)), teşekkür ediyorum tekrardan.
kitap hediyemi sevgili orange coffee'ye gönderdim, o da bana kitap gönderecekmiş çok mutlu oldum :)).
gönüllü olduğum kişiye son anda çekilişteki partneride mesaj atmış ama olsun ben yinede kitap gönderdim.
bana kitap gönderecek partnerimden ilk mesaj hariç dönüş olmadı, canı sağolsun, elbet vardır bir sebebi, hiç sorun değil.

aksaklıkların gölgelemesine izin verilmemeli bu organizasyonu. olur, olabilir, insanlık halidir.
  • Phoebe  (29.12.17 10:43:00 ~ 10:43:34)
Hediyemi @aylakadam a gönderdim kargo teslim edilememiş ayrıntısını görüştük :)

@evimin paspası geçen hafta buraya bir kaç gün içerisinde göndereceğini yazmış fakat henüz gelmedi.
  • kentaçdiz  (29.12.17 13:40:21)
Benim hediyem gelmedi kargo takip filan da verilmedi adrestennsonra haver yok

  • eclipsed moon  (29.12.17 15:58:02)
hadiyemi gönderdim. bana hediye alacak kişi antebe davet etti. felekten bir gün yaşatacakmış.
herkese yeni yılda mutluluklar diliyorum:)

  • tthet  (29.12.17 22:46:41)
Merhabalar hediyemi gönderdim ama hediyem gelmedi ne yazık ki

  • fragile lady  (29.12.17 23:44:06)
bana da (erkek olduğumu öğrendiğinin akabinde galiba :) ) adres bilgilerimi haftalar evvel almasına rağmen hediye göndermedi arkadaş, sağolsun. mesaj attım iyi olup olmadığını, bir sorun olup olmadığını sordum. lütfedip cevap da vermedi. bilgilerinden siteye giriş sayısı da artıyor bu arada arkadaşın. kendimi çöp gibi hissediyorum :((

  • dilemma of subscribtionability  (31.12.17 21:10:35)
Henüz benimde hediyem gelmedi. Hediyemi arkadaşa gönderdim.

  • 112 hayat kurtarır  (01.01.18 11:20:31)
Kitabı aldım ve gönderdim, @halen'e ulaşmış. bana kitap alacak olan @papazi dovdurmeyecektik kitabı seçtiğini söyledi ve adresimi istedi ama henüz bir haber yok. son mesajıma da yanıt vermedi.

açıkçası çok heves etmiştim bu konuda. şimdi diyeceğim biraz yersiz olabilir ama bana kitap göndermek isteyen olur mu ki acaba? :)
  • noxell  (01.01.18 22:15:35 ~ 22:16:44)
@vedatchilipeppers'tan hediyemi aldım ve @pinkythebear'a hediyesini verdim. Herkese mutlu yıllar.

  • saygilarefendim  (01.01.18 23:47:17)
Hediyem kargoda. Hediye göndereceğim pornstar geri dönüş yapmadı.

Bu sebeple bir kişiye kitap hediye etmek istiyorum.

Kime alacağımızı kendimiz mi belirliyoruz?
  • Pleiades  (01.01.18 23:52:08)
@Arale ile iletisim kurduk kitabi gonderecekti ama adresi yazdim ne bir cevap ne de kitap geldi canı sağ olsun herkese mutlu yıllar

  • korhaydut  (02.01.18 06:44:03)
@desdenova34’e hediyemi yolladım, ulaştı kendisine.
@kullanıcıadı’na kitabı biraz geç de olsa yolladım bugün yarın ulaşır.
@yokky’nin hediyesi gelmiş bugün alacağım iş yerimden.

Sadece bana kitap alacak olan @heyarramhe ile 1 hafta önce konuştuk o günden beri ses seda yok. Ulaşır muhtemelen bugün yarın.
  • captainimsi  (02.01.18 13:36:13)
Hediyem/kitabım ulaştı.
Hediyem/kitabım geldi.
Güzel bir etkinlik oldu benim açımdan, teşekkürler.
Herkese mutlu yıllar.
  • mutekebbir  (02.01.18 13:51:19)
Hediyemi ulaştırmıştım. Ancak @aylakadam adresimi istemesine rağmen hediyem elime ulaşmadı. Mesajlarıma da dönmedi:/
Mutlu yıllar olsun herkese

  • ananotherlife  (02.01.18 14:27:05)
Hemsta ya kitabini yolladim, ulasti. Gonullu olarak phoebe nin bana gonderdigi ilgi cekici kitap da bana ulasti. Bir kez de buradan tesekkur ediyorum.

  • a perfect lie  (02.01.18 21:32:17)