ve sonra yaşlanacaksın....

Artık erkeklerden ümidi kesmiş 33 yaşında bir kedili kadın olacaksın...

Sonraki durak nedir matmazel?

33 yaşında kedili kadın olunca bana haber versin, ben de o yaşlarda köpekli bi adam olurum muhtemelen, yaşayıp gideriz.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (18.12.17 19:09:15)
Artık erkeklerden ümidi kesmiş 34 yaşında bir kedili kadın olmak olsa gerek.

İmza: 24,E kişisi.
  • baldan kaymak  (18.12.17 19:10:59)
36 yaşındayım, kadınlardan umudumu kesmedim. Güzel varlıklarsınız deli olmanız dışında :) onun adı kedili deli kadın olacak yani xd

  • hasmetizm 2046  (18.12.17 19:25:44)
42 yaştan bildiriyorum, 2 seçenek var önünüzde;

1)
a- Kedili deli kadın. haklıyken bile ne söylerseniz söyleyin kedili, evlen(e)memiş olmanıza bağlanacak.
b- sırf bu toplumun ikiyüzlü ahlak, aile vesaire vesaire anlayışına kendinizi mutsuz olma pahasına uydurabilmek için, ilk bulduğunuz adama/kadına yapışacaksınız ve proje evlilikler yapacaksınız. o sahte facebook ve instagram ailelerinden olacaksınız (bütün evlilikler elbette böyle değil, çok mutlu ve huzurlu evliliklerde var. ama hadi burda biz bizeyiz, sahtelikler içinde yüzüyor çoğunluk, yalan mı?)

2) kimseyi sallamayıp, kendi hayatınızı kendi tercihlerinize göre oluşturacaksınız ve kendinizi gerçekleştirmenin keyfini süreceksiniz. dayatılan sosyal rollerden kurtuldukça, ne kadar özgürleştiğinizi ve hafiflediğinizi hissedeceksiniz. kadınsanız sizi metalaştıran ama size "kadın olmak/kadın dediğin" gibi beylik laflarla yutturulan tüm tuzakları tanıyor ve yeniden düşmüyor olacaksınız. erkekseniz, aslında yapmak istediğiniz amma velakin "erkek adam/erkek dediğin" kapanlarına kısıldığınız için vazgeçtiğiniz şeyleri, light erkek derler mi acaba diye düşünmeden gerçekleştireceksiniz.

burda da 2. derece ve üstü çevreden kendinizi kandırdığınız, ama canım doğamız/doğanız bu hiç mi çocuk istemiyorsun, e bi nefes lazım evde, ya canığğmmmm bir gün çok pişman olacaksın vesair vesaire söylemlerini işiteceksiniz. asla onları ikna etme çabasına girmeyeceksiniz, suratınızda bir pr smile, geçiştireceksiniz. 1. derece yakınınızdaki insanlar zaten sizin gibi düşünenler olduğu için bu tarz şeyler söylemeyecekler.

yani ezcümle, sonraki durak siz bunlardan hangisini seçerseniz o olacak.

edit: ay nassssılll unuttum yazmayı. 2 numaralı seçenekte çirkin/şişko patates/patlak/evde kalmış/işkolik ve ama en önemlisi feminist, kesin pompalatıyordur bu kendini her önüne gelene, imaları ve hatta yapıştırmaları olacak. o pr smile var ya, hani karşınızdaki anlamayacak dalga mı geçiyorsunuz yoksa dinliyor musunuz veyahut gerçekten gülümsüyor musunuz, hah işte o mutluluğun anahtarı.
  • Phoebe  (18.12.17 19:44:40 ~ 19:53:02)
kaldı 8.

  • karamaleksey  (18.12.17 20:05:52)
32 yaşında olup kedimle gayet mutlu yaşayıp giderken ilerde de aynısı olacağı fikri ile duraksız devam edeceğini umuyorum.

@ Phoebe ne güzel anlatmışsın daha fazla birşey yazmaya gerek kalmamış.
  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (19.12.17 11:10:32)
Uuuu 33 yaş haaa, teyze yani, über yaşlı. Bi kaç seneye de ölür zaten.

Benim kızım 3 yaş civarında diyordu "anne sen dinozorları gördün mü" diye. 20 yaş ergenliği korkunçmuş!!!
  • SiyamkedisiZorro  (20.12.17 14:35:18)