[]

kadıköy'de minik kedi

"Elimde 2 aylık tüm iç-dış parazit ve karma aşısı yapılmış, şu gördüğünüz sarı erkek minnoş mevcut. Motorun kaputunda 2 gün geçirdikten sonra bir arkadaşım vasıtası ile bana geldi ve tüm tedavileri, bakımları yapıldı. Annemin ciddi alerjisi olduğu için ne yazık ki daha fazla bakma şansım yok :( Ömürlük sahiplenecek biri çıkar mı? Ömürlük diyorum çünkü yeniden bir mekan değiştirmek zorunda kalmasını hiç istemem. Kum, çanta, mama, oyuncak, tırmıklama aletini de ben temin edeceğim."
bana mesaj atabilirsiniz. 
Selam, mesaj attım =)


  • allegrezi  (18.12.17 20:45:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.