Apple store

Büyük ihtimalle birileri bir süre appleid mi ele geçirdi ve bilgilerimle iMessage uygulamasına giriş yapıp bir yerlere mesaj yolladı. Telefonla müşteri hizmetlerinden birtakım işlemler yaptık şifreleri filan değiştirdik ama benim yine de içime sinmedi. Bu Apple Store Lada bu tarz sorunlara çözüm için muhatap bulabilir miyim acaba. Yarın açık olur mu bi de bunlar bi bilgilendirin şu cahil kardeşinizi.

Telefonda yardimci oluyorlar,uzaktan baglanip gerekli duzenlemeleride yapiyorlar,gidipte ira bekle falan hic gerek yok.
Mail adresinide kontrol et sifreleri falan degistir muhtemelen mailinden girmislerdir.

  • duptıs  (16.12.17 00:48:28)
appleid.apple.com

şuraya giriş yap. İKİ FAKTÖRLÜ KİMLİK DOĞRULAMA'yı aktifleştir. sanırım etkinleşmesi için seni bi süre bekletiyor ve sana ayırca bi ASLA KAYBETMEMEN gereken bi kod veriyor. ben 2 sene önce yaptığımda öyle bişi yapmıştı. güvenilir telefon numarası ekle. 2. mail adresini ekle.

bu ara apple göndermiş gibi bir sürü spam mail geliyor. onlar için de gözünü açık tut. her gördüğünü tıklayıp da şifreni yazma.
  • washe  (16.12.17 00:50:55)
İki faktörlü doğrulamayı aktifleştirdim. Şifreyi de telefonun kendi yazılımı içindeki arayüz ekranları dışında başka bir yere yazmamıştım ona rağmen patladı. Appleidim ile tanımadığım bi cihaza iMessage hizmetini kullanmak üzere girildiği şeklinde bildirim geldi akşamüstü mesajlara bi baktım Çince Çince mesajlar atılmış Çin alan kodlu numaralara. hemen şifreleri değiştirdim müşteri hizmetlerine filan bağlandım baktılar ettiler bağladılar bir şey çıkmadı. ama şimdi telefon numaramı kaldırmak istediğimde FaceTime ve iMessage bu telefon numarasını kullanıyor kaldırmak için kapatın diyor Ancak bu iki uygulama da kapalı.

  • mevsimler  (16.12.17 00:59:04 ~ 01:00:03)
uygulamayı değil de ayarlardan imessage ve facetime'ı devre dışı bırak demek istemiştir o sanırım.

  • washe  (16.12.17 01:03:12)