İzmir'de ucuza çam kereste nereden alinir?

Yer ve ekipmanim var raf, kitaplik vs oynamak
İstiyorum ama keresteciler sanayiye gittim.
İnanilmaz fiyat soyluyorlar. Nereden bakilir ki
Baska?

2. El palet mi baksam, onlari bozup yaparim bir seyler

Konum: Alsancak

Boğaziçinde çıkma keresteler var, biz oradan alıyoruz. her zaman güzel şeyler denk gelmiyor tabi de orada çok tatlı baba-oğul var, bize uyacak bişey çıktığında haber veriyorlar. oynamak için daha uygun fiyatlı bişeyler bulabilirsiniz. hem de yaptıklarınız antik/eskitme görünümlü olur.

çiğlide yol-çam var, mektebimin arkasında kalıyor, bp'nin içinden geçiyorsunuz, anadolu caddesinden görürsünüz zaten.

gene çiğlide, anadolu caddesi üzerinde şemikler sapağı yakınlarında sarıoğlu var. o sapaktan şemikler tarafına sapınca da ilk sağ sonra ilk solda fırsan var, orada muhteşem ötesi keresteler var, nazım amcaya selamlar.

keresteciler içerisinde uygun fiyatlı 1-2 yer var aslında da adları neydi acaba, orası da labirent gibi nası tarif edilir ki. bi de sokaktan geçerken uğrayana yüksek fiyat çekiyorlar. tanıdık aracılığıyla gitmek lazım.
  • halanne  (13.12.17 15:32:29)
inşaat kerestesi m3 ü 850 lira civarı

  • kveldulv  (13.12.17 15:53:07)