Erkek burada ne demek istiyor?

Merhaba sevgili duyuru halkı, bir kız arkadaşımın başına gelen ilginç bir olayla ilgili size danışmak istiyoruz. Kendisi de burada gelecek cevapları okuyup biraz rahatlayabilmeyi diliyor.

şimdi bir kadın bir erkek var. 30lu yaşlara yakınlar ve birlikte çalışıyorlar. ofiste max çalışan 4-5 kişi. herkes son derece samimi ve araları iyi. kızımız erkeğe ilgi duyuyor ve açık açık yazılmasa da adım adım yaklaşıyor ona. biraz kanka ayağı gibi diyebiliriz. önceden hep birlikte gezerken zamanla bu ikisi yakınlaşıyorlar ama görünen kadarıyla erkek tarafı sadece arkadaşça.

1 yıl kadar bir süre böyle gidiyor. ikisinin de hayatında başka minik flörtler oluyor ama sevgililik boyutuna ulaşmıyor. derken derken sohbetleri,araları cidden çok iyi oluyor ve ikisi birlikte takılıp(fiziksel yakınlaşma yok) içiyorlar filan sadece. etraftakiler şüphelenmeye başlıyor.

en son gizli gizli küçük bir haftasonu seyahatine gidiyorlar. kızın arkadaşları var orada. kendi çevrelerine sürekli yalan söylüyorlar gizlemek için. orada aradaki elektrik su yüzüne çıkıyor. temaslar filan oluyor kola bacağa dokunup elini koyup kalmalar gibi. sadece bu kadar!

dönüş yolunda erkek bombayı patlatıyor. bir anda kıza sen bana ilgi mi duyuyorsun diyor. "aramızda birşeyler olduğunu hissedebiliyorum herkes bana soruyor. ama biz olmayız. olmayınca da bu güzel olan aramız da bozulur. ben senin annene babana ne derim, iş yerinde napıcaz, ailelerimiz denk değil(maddi anlamda)" diyor. "anlaşamayız KENDİMİ KONTROL ETMEKTE ZORLANIYORUM ben de artık" filan yapıyor. erkek küçük şehirde büyümüş dindar anlamda değil ama biraz muhafazakar. ben de tanıyorum erkeği, efendi erkek kelimesinin vücut bulmuş halidir. iş yeri kendi yerleri bu arada, patron filan yok

kız şoklarda. hayır adam sadece sevişelim dese bile kız ok derdi, problem etmezdi. ama çocuk çok kasıyor ve bişeyler hisseder gibi olsa da hayır olmayız diyor. bu ne demek oluyor? iyi anlaştığı yakın olduğu biri, bişeyler de hissediyor gibi ama uzak durma kararında?

Çocuk gerçekten arkadaşça yaklaşmış. Belki flörtünden ya da ilgi görmekten hoşlanmıştır ama fazlası değil belli ki.

  • lcha  (12.12.17 18:06:51)
çocuk kızı kendine denk görmemiş demek oluyor, kötü niyetli bi çocuk olmamaya çalıştığı için de baştan nazikçe uyarmış.

  • evde liyakat kalmamis  (12.12.17 18:24:23)
Ne dediği çok açık. İyi anlaşıyoruz, güzel arkadaş olduk vs. ama bende sana karşı öyle çok bir hissiyat yok. Ancak sen bana bu kadar ilgi gösterir, birlikte bu kadar vakit geçirirsek ben hormonlarımı kontrol edemeyip seninle seks eylerim. Baştan uyarımı yapayım da sonradan “Biz şimdi neyiz? ^^” falan diye başımın etini yeme.

Çocuk muhafazakar olduğu için böyle davranmış. Kızın aralarındakine daha fazla anlam yükleyebileceğini düşünmüş, bundan korkmuş. Muhafazakar kesim kadınların sevgili olmadan sadece sevişmek isteyebileceklerini pek idrak edemiyor genelde. Bunun dışında kız sadece sevişmek istiyordan çok sevgili olmak istiyor gibi göründüğü için çocuk böyle bir çıkış yapma ihtiyacı hissetmiş de olabilir.
  • i m cool with that  (12.12.17 18:37:29 ~ 18:38:30)
çocuk olmayacağını söylemiş,düşünmeyip yoluna devam edecek.

  • red hot chili  (12.12.17 18:42:52)
@i m cool with that özetlemiş, hakikaten efendi adammış yalnız. Erkekler hoşlandığı zaman engel tanımıyor, kız kabullense iyi olur yoksa umut sanıp kendini üzer.

  • mslny  (12.12.17 19:21:45)
mealen : olayları akışına bırakırsak biz sevişiriz sonra sevgili olmayız, bu da bana yakışmaz demiş çocuk.

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (12.12.17 21:13:42)
Güzel bi açıklama yapmış ama kızla olamayacağı durumu sadece kendine göre bence. İnsanlar yapar yani böyle, olurunu düşünür bi çıkar yol bulamaz ama aslında olur ihtimali olmaz. Sadece olunur. Erkek bunu becerememiş, ana bırakamamış ve biraz depresif fakat kesinlikle kötü niyetli değil. Arkadaşlar da söylemiş zaten.

Öyle cevaplar veren birine atılacak adım sınırlı olur. Hadi deneyelim olur demek hayalperestlik olur çünkü adam kafasında ikinizi yan yana koyamıyor. (Muhafazakarlığın da etkisi var bence.) Yani keşke adam daha az düşünseydi.. Maddi eşitliğin falan önemi yok aşılırdı. (Mesela bunu demekte küstahlık olur. Adam kendi bilecek işte aşılacağını..) Fakat bu cevapları aldığın birine ne yapabilirsin hiç bilemiyorum. Ben sanırım uğraşmazdım uzak dururdum.
  • freetakilir  (13.12.17 08:44:33)
sahsen hikayeyi er kisiden de dinlemek isterdim.

cevaplar yerinde. adam dogru demis. hanim hirs edinmesin luzumsuz yere...
  • e haliyle  (13.12.17 09:27:48)
Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir +1

Tam olarak bunu demek istemiş. bundan daha fazla net olamazdı zaten adam.
  • cezzar dede  (13.12.17 13:30:47)
çocuk hem muhafazakar hem içki mi içiyor? ailesine ne derim mi diyor? bence biraz kafası karışık, çelişkiler yaşıyor. ayrıca cesur da değil. ne olacak yani kızla sevgili olsa? kendini kontrol etmekte zorlanıyormuş bir de. bence kız arkasına bakmadan kaçsın.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (13.12.17 13:58:28)
bir erkek ne demek istediğini ne kadar açık ifade edebilirse fazlasıyla etmiş. Kendimi kontrol etmekte zorlanıyorum konusunu da sırf cinsel anlamda düşünmemek lazım aslında. Yani hem seninle sevişmek hem de sana çekilmek, sana karşı bir şeyler hissetmek dahi istemiyorum şeklinde bir sürü şeyi kapsıyor da olabilir. Yani kız, adamın olayı değil. her anlamda uzak dur, seni hiçbir anlamda istemiyorum ve sırf hormonlarım yüzünden isteme ihtimalim bile beni rahatsız ediyor diyor işte.

  • aquarium  (13.12.17 14:10:11)