Paribu'dan Binance'e BTC Transferi: Onay Durumu İlerlemiyor?

Efendim biliyorsunuz bir IOTA'dır gidiyor. Ben de bu işleri bilmeyen biri olarak ufak bir miktarla IOTA alayım dedim. Paribu hesabı açtım, Binance hesabı açtım. Paribu'da az bir miktar BTC aldım. Onu Binance'e atıp oradan IOTA alacaktım.

Paribu'daki BTC'yi Binance'e yollamak için order'ı bugün saat 12.34'te verdim. Ama Binance'e ulaşmadı. Paribu'da onay durumu 0/3 gösteriyor tam 7 saattir.

Şu iki link'te de transferin durumu var anladığım kadarıyla, bunlardan anlamıyorum:

btc.com

blockchain.info

Şu aşamada bu işlemin çok uzun sürdüğünü düşünüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Paribu'ya durumu bildiren, destek almak için bir mail attım fakat dönüş olmadı. Siz ne dersiniz?

Çok fazla yoğunluk var bitcoin işlemlerinde. Şu an dünya genelinde blockchain.info 222 bin onaylanmamış işlemler var. Bu da çok uzun zaman alıyor. Aynı şekilde bende 12:34te vermiştim.

  • emrefb1907  (08.12.17 21:08:48 ~ 21:09:38)
binance hesabını kontrol et, bitcoin çoktan geçmiş olabilir. paribu'daki durum çubuğu bazen geç çalışıyor ama bitcoin çoktan transfer olmuş olabiliyor.

yani bitcoin'in transfer olup olmadığını paribu'dan değil binance'ten kontrol edin.
  • ocanal  (08.12.17 22:00:28)
btc de zorluk çok yükseldi ve karlılığı düştü diye miner abiler farklı coinlere yönelmiş. tabi burada büyük minerlar söz konusu. aciliyeti varsa başka bir alt coin üzerinden transfer edin.

  • angelofdeath  (08.12.17 22:20:50)
@angelofdeath paribu'da altcoin olmadığı için mecburen bitcoin ile transfer ediyordur.

bu arada soruyu cevapladıktan sonra aktarım yaptım 20 dk'da geçti.
  • ocanal  (08.12.17 22:25:40 ~ 22:26:17)
@ocanal ipucu için teşekkür ederim, btc'nin geçip geçmediğini doğrudan binance hesabım üzerinden kontrol edeceğim paribu yerine. fakat henüz hala sıfıra sıfırda. beklemedeyim.
sizinki ne iyi 20 dk'da geçivermiş. kendiminki yarın sabah, öteki gün bile geçse sevinecek haldeyim, çünkü şu anda btc'ler uçtu gitti şeklinde hissediyorum :)

@angelofdeath, size de teşekkürler. bir dahaki transferlerimi paribu ve btc yerine başka şirket ve coin'lerle yapmanın daha hızlı işlem getireceğini öğrenmiş oldum.
  • ozzycatt  (09.12.17 00:13:20 ~ 00:16:04)