PS4 PSN Hesabı Kredi Kartımı Kabul Etmiyor

Merhaba,

PS4 aldım dün. PSN Plus üyeliği alayım dedim, kredi kartı bilgilerini doğru girmeme rağmen hata veriyor. Ancak şunu da belirteyim telefonuma bankamdan mesaj geliyor "PS NETWORK 0,10 GBP'lik işlem yaptı" falan diye. Bir türlü PSN Plus üyeliği satın alamadım.

Bilgisi olan varsa bir yardımcı olsun be...

Not: bilgisayardan da almayı denediğimde 3D Secure ödemeye geçiyor, şifreyi girince PSN server ile bağlantı problemi oldu diyor.
bilgisayardan almak istediğimde karşıma çıkan hata ekranı da şu: image.prntscr.com

eksisozluk.com

taa 2015 yılında yazmışım hala aynı sorunlar :)

Eğer üst üste deneyip 3-4 kere hata aldıysan o kartı kafalarınca banlıyorlar bu doğru. 24-48 saat falan beklemen gerekiyor. Bir diğer önerileri ise çok aptalca ama adres bilgilerini ps üzerinden girerken türkçe karakter kullanmaman ve bankaya ne adres verdiysen noktasına virgülüne kadar aynı olması gerekiyor.

Playstation türkiye çok harika falan eyvallah ama şu kredi kartı ile alışverişi hala çözemediler. Benim önerim kart ile cihaz üzerinden hiç işlem yapma işler iyice boka sarıyor. 1-2 gün bekle ya da başka bir kart ile bilgisayar üzerinden yap.
  • eazy  (08.12.17 00:57:18)
konsoldan dene
başka kartlar dene

psn'de sık sık oluyor bu durum
  • giovanne  (08.12.17 00:57:24)
Konsoldan da denedim olmuyor. Başka kart kullanmıyorum.
Neyse 14 günlük deneme sürümü aldım zaten, 2-3 gün sonra bi daha bakarım.

  • himmet dayi  (08.12.17 01:01:57)
  • nopnog  (08.12.17 09:53:28)