nefes alırken göğüste batma hissi

merhaba, çok ağır bir hipokondriyak olduğum için özellikle googlelamıyorum çünkü biliyorum ki sonuç en iyi ihtimalle kanser olacak. o yüzden strese girmek istemiyorum. derin nefes alınca göğsümün sol kısmında, kaburgalarıma doğru bir bölgede batma oluyor son birkaç gündür. bugün de had safhaya ulaştı bu. neredeyse 10 derin nefesin 7'sinde batma hissediyorum. hafiften nefes darlığı da yaşıyorum. yine omzumun sol üst tarafında kasılmalar da oluyor ara ara. bu normal mi? neyle ilgili olabilir? maaşımı alınca kontrole gitmeyi düşünüyorum ama buraya da sormak istedim. teşekkürler.

üşütmüşsündür

  • elorelia  (05.12.17 21:13:51)
Yorgunluk-uykusuzluk-üşütme

Bu üçü de ayrı ayrı ya da birlikte sebep olabilir. Yine de içiniz rahat edecekse gidin tabii doktora.
  • monogram  (05.12.17 21:16:02)
usutme.
sıcak havlu koyun, kas gevşetici kremle masaj yapın. ama o arada usutmeyin iyice dikkat edin.

  • balik kraker  (05.12.17 21:23:39)
alt kaburgalarında kırık vardır, bazen farkında olmadan kırılabiliyor.

  • gezegen olan pluton  (05.12.17 21:48:49)
kas yırtığı veya sırtınıza aldığınız darbeden de olabilir. ihtimal verdim sadece.

  • evimin paspasi  (05.12.17 21:49:44)
Bu şikayeti duyunca hep anlatirim. Unide cigerlerim bir agriyor ama ne agrima. Deli gibi sigara içiyorum, igne degil bildigin civi cakiyorlar cigerlerime. Geçmiyor da namissiz. Dedim garanti kanser hayat bu kadarmis :'( gogus hast uzmani iki dinledi üşütmüşsün dedi yolladi. Gecmis olsun bi doktora gozukun, ilac alın geçer. Cüarayı da bu vesileyle bırakın. Sağlıklı gülüşler.

  • japon askeri  (05.12.17 22:25:56)