9 Aralık Ekşi Duyuru Halı Saha Maçı

Ek : Kısa özet geçmem gerekirse çok keyifliydi. Ya bu duyurunun hepsi okumuş adamlar ayrıca :) Ne olacak bu ülkenin hali ya?

Ne iş yapıyorsun?
-Reklamcıyım, işsizim.
-Doktorum, işsizim.
-bilgisayar mühendisiyim, işsizim.

Maç çok zevkli geçti, zaten 12-11 bitti. huysuzluk yapan, sorun çıkaran bir kişi bile yoktu. Yaş ortalaması için 25 diyebiliriz. basond ile birlikte yaş ortalamasını yükselttik biraz :)

Önümüzdeki haftalarda da devam edecek maçlar. Katılmak isteyenleri bekleriz.

Hayaldi gerçek oldu :)

9 Aralık tarihini netleştirdik.

kadro ;

aioniotita + 1
basond
bass solo take one
dilemma of subscribtionability
hemsta
baldan kaymak
klar
kusursuz dostlarin dort ayagi vardi
monicapp
silah taciri +2
unifeel
20 santim
lana del rey
mirataurus

saha : vezirspor.com.tr altunizade metrobüs durağına yürüme mesafesinde

saat : 20:30 - 21:45

Maç kadrolarını, oyuncuların kondisyonları, moralleri, taktik teknik idmanları, maçlara nasıl hazırlandıklarını, maç önü maç sonu röportajlarını burada bulabilirsiniz :)

kadroda yerimiz kalmadı maalesef, bir dahaki maç kadrosuna dahil olmak için mesaj atabilirsiniz.

Tribünde yerini alıp maç sonrası muhabbete devam etmek isteyenlere de kapımız açık.

maalesef malesef yazarak yanlış yazmışsın doğrusu

maalesef
zarf (ma:lesef) Arapça maʿa'l-esef
zarf Üzülerek söylüyorum ki, ne yazık ki, maatteessüf
"Hatta maalesef bu sevgide bir çocuk içliliği bile vardır." - N. Hikmet
  • Erkut  (05.12.17 00:04:42)
Hayranlarım maçtan sonra imza almak için sıraya girerse çok sevinirim. Lütfen arbede yaşanmasın, hepinizle fotoğraf çektireceğim.

  • yirmisantim  (09.12.17 20:26:04)
Belki merak edip okuyan olur..
Maç çok güzel geçti. toplam 14 kişiydik. 2 satış oldu son dakikada isim verip rencide etmek istemiyorum :)

Büyük ihtimalle devamını yapacağız.
Önümüzdeki maçlar için mesaj atarsanız kadroya alabilirim.
Maçın gol kralı olarak asist yapan arkadaşlarımla bu başarıyı paylaşıyorum :))

haftaya görüşmek üzere.
  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (10.12.17 16:26:23 ~ 16:26:43)
Ayağınıza sağlık çok seviyeli kavgasız kalp kırmasız süper bir kaç oldu şahsen çok eğlendim devamı olunca vaktim elverdiğince katılmaya devam edeceğim
Seninde emeğine sağlık

  • basond  (10.12.17 16:41:06)
+1'mle katılmaya devam edeceğim etkinlik.

  • baldan kaymak  (10.12.17 18:14:35)